контакты

Исследования

Мероприятие

Журналы

Аналитика

Торговая сеть Край, Країна

Увидеть все магазины на карте Google и всю информацию о них Вы сможете после регистрации


Публикации о сети
Акции сети

Управляющая компания ООО «Край»
Адрес центрального офиса

03187, Украина, Киев, Глушкова Академика ул., 13-б

Телефон

0-800-50-77-55

Руководство и.о. генерального директора - Штыюк Вадим Адамович
Сайт http://www.krai.com.ua/
Количество магазинов 8
Формат Супермаркет, гипермаркет
Количество регионов покрытия 5
Регионы покрытия Донецкий, Харьковский, Киевский, Николаевский, Ровенский

Історія компанії

Компанія «Край» виникла 25 січня 1999 року. Пріоритетний напрямок діяльності – роздрібна та оптова торгівля товарами масового споживання, дистрибуція продуктів харчування. Сьогодні група компаній «Край» є власником мережі супермаркетів «Край», гіпермаркету «Країна» та торгівельних центрів «Магелан».

Місія компанії – бути найякіснішим рітейлером в Україні. Складові цього успіху – бездоганна репутація надійного партнера, високий професіоналізм молодої команди, передові технології.

Перший супермаркет “Край” було відкрито в Києві 2000 року по вул. Григоровича-Барського, 1. У листопаді 2002 року мешканці одного із густонаселених районів міста Троєщина, стали свідками відкриття другого супермаркету «Край» на проспекті Маяковскього 43/2. Розширивши непродовольчу групу товарів, а також спектр послуг, практично всі покупці мережі є постійними. 

У 2001 році набула розвитку дистрибуція продуктів харчування у роздрібну мережу м. Києва. З січня 2002 р. цей напрямок розвиває відділ дистрибуційного продажу компанії “Край”. Сьогодні підрозділ дистрибуції входить до трійки провідних операторів цього напрямку в м. Києві. 

У 2001 році компанія розпочала новий етап розвитку, який втілився в будівництві сучасного торгівельного центру „Магелан” з гіпермаркетом “Країна” на першому поверсі (проспект Академіка Глушкова 13-б). В цьому комплексі застосовано останні досягнення архітектури, використано новітні технології організації торгівлі. Розміщений на розі в’їзду та виїзду з міста, торгівельний комплекс є „візитною карткою” міста.

З 2006 року «Край» виходить за межі столиці, відкривши у грудні новий супермаркет у Миколаєві. Через рік до мережі приєднались Донецьк – грудень 2007 рік, Рівне – липень 2008 рік, Біла Церква – вересень 2008 рік.

Плани розвитку 

Група компаній «Край» має намір інтенсивно розширювати власну торгівельну мережу, що буде складатися з ряду супермаркетів різного формату – від 3 до 18 тис. м. кв.

Заплановано розширення географії роздрібної мережі в 2010 році.