контакты

Исследования

Мероприятие

Журналы

Аналитика

Fiorelli Spritz – новий продукт на полицях українських супермаркетів  

14.06.2018 в 10:16
Fiorelli Spritz – новий продукт на полицях українських супермаркетів

Компанія «Регно Італія УА» - імпортер та дистриб’ютор відомих світових брендів алкоголю та делікатесів. Зокрема, таких як Toso, Fiorelli, Verga, Kaserei, Landana, Leone, TOSCHI та ін.

Виконавчий директор компанії Андрій Немировський розповів, що у 2018 році «Регно» бере курс на розширення асортименту власного імпорту. «Наприкінці весни наша компанія ввела на український ринок абсолютно новий продукт – готовий алкогольний коктейль Spritz від італійського бренду Fiorelli».

Кілька слів про сам Spritz: це найпопулярніший коктейль у світі, який з’явився в середині ХІХ століття, в Венеції. В класичному варіанті його інгредієнти – це просекко, аперитив (біттер) та газована вода.

А італійський бренд Fiorelli суттєво спростив життя усім поціновувачам цього алкогольного коктейлю і з’єднав всі інгредієнти у необхідній, згідно рецептури, пропорції.  Отриманий напій – Fiorelli Spritz – це кардинально новий формат алкоголю. Це вже готове рішення для будь-якої вечірки. Все, що потрібно зробити – просто додати льоду. 

Источник – All Retail
Распечатать