В Україні запустили першу платформу бронювання будинків на природі
В Україні запустили першу платформу бронювання будинків на природі hutshub з підключеними оплатами, синхронізацією календарів та рейтингами гостей і господарів.
«Hutshub виходить на український ринок як локальний конкурент Airbnb та Booking. Втім займає свою нішу — будиночків серед природи, де можна втекти від міської метушні та насолодитись філософією slow living», — повідомили в компанії.
На стадії тестування до hutshub вже приєднались понад 100 будинків з різних куточків України, серед яких Dereva, Sirka Space, На брусниці, Vdoma, Надслучанська Швейцарія, Mandra Morion, Характер Парк.
Як розповіли у hutshub, ідея проєкту народилась під час повномасштабного вторгнення, яке разом із пандемією вплинули на зростання внутрішнього туризму та тренд на заміський відпочинок.
«Все більше людей почали розглядати будиночки на природі як привабливу інвестицію. Ми зрозуміли, з якими труднощами може стикатись український власник на закордонних сервісах. З початку великої війни не так легко було зареєструвати новий будинок. Так і з’явився hutshub», — розповів співзасновник та СEO hutshub Максим Каркач.
З основного функціоналу платформи, який доступний для мандрівника зараз: підключені оплати, фільтри пошуку, чат для комунікації між господарем та гостем. У hutshub діють правила попередньої верифікації будиночків, система двостороннього рейтингу та можливість залишити відгуки.
Для господаря hutshub пропонує синхронізацію різних календарів в одному місці, змогу встановлювати гнучкі правила тривалості бронювання, ціноутворення і знижок, послуги реклами та просування на платформі.
На сьогодні кількість помешкань, що підпадають під критерії hutshub, у компанії оцінюють у 1500 хаток, з середнім щорічним зростанням у 10−15%. У планах hutshub — об’єднати цей ринок, запустити партнерську екосистему та підтримувати локальні ініціативи розвитку в громадах, де розташовані будинки.