All Retail
Сегмент рітейлу
FMCG
Управляюча компанія
ТОВ "Альянс Маркет"
Адреса центрального офісу
79040, м. Львів, вул. Городоцька, 359
Телефон
+380322977087
Сайт
http://evrotek.com/ru/arsen/
Кількість магазинів
7
Формат
супермаркет
Кількість регіонів покриття
3
Регіони покриття
Львівська, Рівненська, Івано-Франківська

Мережа супермаркетів "Арсен" була заснована в червні 2002 року, в той час коли почав свою роботу перший магазин у Львові по вул. Червоної Калини. Засновником мережі була львівська компанія "Інтермаркет", яка веде торговельну діяльність з 1992 року.

B 2003 році «Торгова компанія" Інтермаркет "на традиційному конкурсі" Галицький лицар ", який охоплював три західні області України, визнана лідером в номінації" Краща торгова фірма Галичини". Компанія отримала цю нагороду в великій мірі і завдяки першому супермаркету мережі" Арсен " .

У лютому 2007 року в рамках конкурсу «Тріумф 2006« (Івано-Франківськ) в номінації "Заклад торгівлі 2006 року" переміг торговий центр «Арсен» (м. Івано-Франківськ, вул. Миколайчука, 2).

18 березня 2009 року компанія "Інтермаркет" повідомила про те, що новим власником мережі "Арсен" став ЗАТ "Євротек" (Київ).

На початку червня 2009 "Євротек" визнав і взяв на себе борги колишніх постачальників мережі "Арсен" на загальну суму близько 80 млн грн. Термін погашення боргів коливався від трьох до 12 місяців, в залежності від суми боргів.

Трохи пізніше Антимонопольний Комітет України дозволив ЗАТ "Євротек" придбати частку в статутному капіталі ТОВ "Торгова компанія" Інтермаркет "(Львів), що забезпечило покупцеві перевищення 50% голосів у вищому органі управління компанії.

На сьогоднішній день мережа "Арсен" об'єднує 8 магазинів в трьох областях Західної України.

Сумарна торгова площа всіх магазинів "Арсен" - більше 16 тис. кв.м.

На кінець 2021 р. мережа налічувала 8 магазинів, розташованих в 3 областях України.

Публікації про мережу

Через соціальні мережі

або

Через соціальні мережі

або