All Retail
Сегмент рітейлу
FMCG
Управляюча компанія
ТОВ "Альянс Маркет"
Адреса центрального офісу
79040, м. Львів, вул. Городоцька, 359
Телефон
+380322977087
Сайт
http://evrotek.com/ru/kvartal/
Кількість магазинів
23
Формат
супермаркет, магазин біля дому
Кількість регіонів покриття
3
Регони покриття
Київський, Чернігівський, Житомирський

Роздрібна мережа економ-магазинів «Квартал» раніше входила в групу компаній «Союз» (Чернігів), а потім управлінням мережею стала займатись компанія "Євротек". На даний момент в мережі «Квартал» працює 23 торгових точки.

Згідно з даними компанії GT Partners Ukraine, в 2008 році товарообіг мереж "Квартал" і "Союз" в м Чернігів становив 73% від сумарного товарообігу підприємств організованої роздрібної торгівлі міста, а в Житомирі компанія займала 16% ринку рітейлу.

Магазини "Квартал" орієнтуються на покупців, які планують і економно витрачають кошти протягом тижня.

На початку 2008 р компанія «Союз» придбала кілька самих привабливих торгових активів мережі «ЖЖЖ» в Білій Церкві (Київська обл.).

Трохи пізніше "Союз" придбала в Черкасах шість магазинів "Fresh-маркет", що належать ПП "Лазарєв", а в 2009 році планувала переформатувати їх в економ-магазини "Квартал".

Ще до настання економічної кризи в компанії «Союз» заявляли про намір відкрити 100 економ-магазинів "Квартал" до кінця 2011 року.

Але вже на початку 2009 року сама компанія «Союз» стала жертвою поглинання: група компаній «Євротек» (яка керувала на той час роздрібною мережею «Фреш») оголосила про завершення переговорів щодо входження в групу «Євротек» мереж «Квартал», «Союз» і "Fresh-маркет").

У 2009 році сумарний товарообіг всіх торгових мереж, що входять в структуру компанії "Євротек" склав 950 млн грн.

На кінець 2019 р. мережа налічувала 23 магазини, розташованих в Чернігівській, Київській і Житомирській області України.