All Retail
Сегмент рітейлу
FMCG
Управляюча компанія
Торгова мережа "Обжора"
Сайт
https://produkty24.com.ua/
Кількість магазинів
21
Формат
супермаркет, магазин біля дому
Кількість регіонів покриття
1
Регіони покриття
Одеський

Торгова мережа «Обжора» - одна з перших роздрібних мереж м. Одеси, що користується незмінною популярністю і довірою серед покупців.

Історія Мережі роздрібних магазинів «Обжора» розпочалася 8 березня 1995 р., тоді було відкрито перший магазин, який розташовувався в серці Одеси - на Грецькій площі.

Магазини одеської мережі магазинів «Обжора» працюють у форматі «магазин біля дому» (від 200 до 500 м2 торгової площі). До 2001 року мережа була найбільшим з мережевих підприємств Одеси - як за кількістю магазинів самообслуговування, так і за сукупною торговою площею.

Магазини «Обжора» спочатку були орієнтовані на покупця з рівнем доходу «середній +» і вище. Вся справа в тому, що формат "делікатес-маркету" отримав поштовх для розвитку в Одесі раніше всіх інших. З 1995 по 2000 рр. об'єкти мережі «Обжора», в основному, будувалися в центрі міста, а в наступні чотири роки було відкрито ще шість супермаркетів в спальних районах.

З моменту відкриття «Обжора» здобула безліч переваг, це - насичений асортимент, що включає в себе безліч якісних продуктів, особливо виділялися відділи напоїв і кондитерських товарів, безсумнівно - це якість обслуговування, зручність розташування - на центральних вулицях, поруч із зупинками транспорту, в місцях відпочинку і прогулянок Одеситів і гостей.

Свою унікальність і достоїнства «Обжора» примножила і вдосконалила, враховуючи потреби покупців і технічний прогрес на ринку роздрібної торгівлі.

Покупці торгової мережі «Обжора» - це люди з активною життєвою позицією, що відрізняються високою купівельною активністю, прагненням купувати широкий асортимент товарів високої якості і отримувати високий рівень сервісу.

Мережа «Обжора» веде постійний процес оновлення обладнання, контроль якості товарів і роботи обслуговуючого персоналу.

В листопаді 2011 р. ТС «Обжора» здійснила старт нового проекту - інтернет-супермаркет «Обжора»

Інтернет супермаркет Обжора - доставка продуктів у Одесі www.produkty24.com.ua

На кінець 2019 р. мережа налічувала 21 магазин, розташований в Одеській області України.