All Retail
Опубліковано

Глава Concorde Capital купив торгові центри Амстор за 456 млн грн

Теги:
Амстор
Фото:
RAU

В системі Прозорро.Продажі відбувся аукціон з продажу торгових центрів, земельних ділянок та торгового обладнання мережі Амстор в Запоріжжі, Маріуполі, Мелітополі, Краматорську, Кременчуку, Бердянську та Одесі.

Як пише портал Бізнес Цензор з посиланням на Finbalance, переможцем аукціону з пропозицією 456 млн грн стала компанія Мадера Девелопмент, кінцевим бенефіціаром якої виступає засновник і глава інвесткомпанії Concorde Capital Ігор Мазепа. Стартова ціна лота становила 283,5 млн грн, повідомляє Finbalance.

Продаж відповідних обʼєктів нерухомості відбулася в рамках ліквідації ТОВ «Амстор». Ця структура була визнана банкрутом рішенням Госпсуду Дніпропетровської області в 2019 році.

Раніше Господарський суд Дніпропетровської області визнав банкрутом Торговий дім Амстор Вадима Новинського і відкрив ліквідаційну процедуру.

Смарт-холдинг Новинського позиціонував свою Амстор Рітейл Груп як компанію з управління комерційною нерухомістю, яка виступає оператором 14-ти торгових центрів, що функціонують в восьми містах центральної та східної України.

Через соціальні мережі

або

Через соціальні мережі

або