All Retail
Опубліковано

Китайська влада може націоналізувати Alibaba

Китайська влада розглядає можливість націоналізації найбільшого інтернет-рітейлера Alibaba Group, що належить мільярдерові Джеку Ма. Про це вперше повідомив портал International Business Times.

Інформація стала активно обговорюватися в ЗМІ на тлі чуток про те, що Джек Ма не зʼявлявся на публіці кілька місяців. В останній раз його бачили в кінці жовтня 2020 року. Зокрема, власник Alibaba пропустив конкурс Business Heroes в Африці, організований його структурами на початку січня.

Стурбованість ситуацією висловили в Європарламенті. Зокрема, заступник голови Вільної демократичної партії Німеччини Нікола Бер зазначив, що зникнення Джека Ма могло стати «приводом для серйозної тривоги». Однак "про точні обставини можна тільки здогадуватися".

Раніше світові ЗМІ повідомляли, що влада Китаю прагне збільшити свою частку в інтернет-гіганті. Зокрема, проти Alibaba Group була спрямована кампанія щодо посилення нагляду за технологічним сектором.

Проти компанії було порушено антимонопольне розслідування, і Ant Group була зобовʼязана зосередитися на платіжні послуги і скорегувати свій операційний бізнес в інших областях.

Через соціальні мережі

або

Через соціальні мережі

або