All Retail
Опубліковано

Тепличні огірки в Україні продовжують дешевшати

Фото:
east-fruit.com

Ціни на тепличні огірки на українському ринку продовжують знижуватися.

Про це повідомляють аналітики проекту «АПК-Інформ: овочі і фрукти» . Експерти проекту негативний ціновий тренд в даному сегменті повʼязують зі значним збільшенням пропозиції огірків з місцевих тепличних комбінатів, що в умовах досить стриманого попиту в даному сегменті призвело до подальшого зниження цін.

Згідно з даними щоденного моніторингу проекту, тільки з початку поточного тижня ціни на гладкий огірок з місцевих тепличних комбінатів знизилися в середньому на 11%. І на сьогоднішній день дана продукція вже надходить у продаж по 52-58 грн/кг ($ 1,86-2,08/кг). У сегменті горбкуватого огірка ціни за тиждень знизилися в середньому на 16% і на даний момент такий огірок надходить в продаж по 55-62 грн/кг ($ 1,97-2,22/кг).

У сегменті імпортного огірка, навпаки, істотних змін за поточний тиждень не відбулося. Поставки огірка з Туреччини продовжують скорочуватися, в той час як попит на турецький огірок залишається вельми стриманим. В умовах, що склалися, продавці вважали за краще не переглядати раніше ціни, і, як і раніше, пропонували турецький огірок за ціною 34-42 грн/кг ($ 1,22-1,50/кг).

Незважаючи на чергове зниження цін в сегменті тепличних огірків, на даний момент гладкий огірок в Україні все ж варто в середньому на 10% дорожче, ніж в кінці лютого 2020 року.

Через соціальні мережі

або

Через соціальні мережі

або