All Retail
Опубліковано

Microsoft випередила капіталізацію Apple вперше за рік

Теги:
Microsoft
Фото:
Економічна правда

Ринкова вартість Microsoft Corp. (SPB: MSFT) на початку торгів у пʼятницю досягла $2,44 трлн, що дозволило компанії обігнати за цим показником Apple Inc. (SPB: AAPL) вперше більш ніж за рік – з початку липня минулого року.

Котирування акцій Microsoft зростають на 1%. На той час папери Apple подешевшали з відкриття ринку на 3%, внаслідок чого капіталізація компанії знизилася приблизно до $2,41 трлн, повідомляє MarketWatch.

Однією з причин цього стала хороша звітність за квартал Microsoft і слабкі результати Apple.

Виробник iPhone та Mac збільшив виручку на 29% у четвертому фінансовому кварталі, який завершився 25 вересня, до рекордного для цього періоду значення, проте показник уперше з 2018 року не виправдав очікувань ринку. Apple недоотримала виручку у розмірі $6 млрд через проблеми у глобальних ланцюжках поставок і попередила, що в поточному фінкварталі наслідки цього фактора можуть виявитися ще серйознішими.

Microsoft збільшила чистий прибуток у першому фінансовому кварталі (липень-вересень) на 48% — до рекордних $20,5 млрд. Виручка зросла на 22% і досягла $45,3 млрд, тоді як консенсус-прогноз становив $44 млрд.

Ринкова вартість Apple з початку цього року зросла на 15%, Microsoft — на 46%. Фондовий індекс Dow Jones Industrial Average збільшився за цей період на 17%.

Через соціальні мережі

або

Через соціальні мережі

або