All Retail
Опубліковано

Чому «Сільпо» замінив «Ашан» у Запоріжжі та Кривому Розі і коли відкриється ТРК Lukianivka?

Теги:
новини ТРЦ
Фото:
citymall.ua

Генеральний директор девелоперської компанії Arricano Ганна Чуботіна розповіла про підсумки 2021 року.

У портфель компанії входять ТРК Проспект та ТРЦ РайON у Києві, ТРК City Mall у Запоріжжі та ТРК Сонячна Галерея у Кривому Розі – пише RAU.

«Станом на середину 2021 року наш дохід збільшився на 19% у доларах США рік у рік. Наповнюваність наших торгових центрів до кінця року становила майже 100%. Це технічна вакантність, що дозволяє покращувати простір торгового центру. Рік був результативним і для компанії, і для галузі: відкрилися нові торгові центри, а вакантність провідних ТРЦ була або нульовою, або технічною.

Щодо товарообігів, то тренд зберігається і в Києві, і в регіональних проектах. Товарообіг у порівнянні з 2020 роком збільшився на 15-20% у доларах США, а порівняно з 2019 роком – у середньому на 10%. Позитивну динаміку показали такі категорії, як "fashion", "спорт", "електроніка", "товари для дому", "ювелірні прикраси".

Про заміну "Ашан" на "Сільпо" у двох ТРЦ компанії:

"Ми вже підписали в обидва проекти супермаркети Сільпо. Це дозволить нам оновити формат продуктового рітейлу, який відповідає запитам цільової аудиторії щодо комфорту та якості сервісу, а також розширити торгову галерею до 30% у кожному торговому центрі за рахунок товарних категорій, що показують зростання.

Надалі ми будемо раді співпрацювати з Ашаном в інших торгових центрах. Ми вирішили співпрацювати з Сільпо, оскільки формат їхніх супермаркетів відповідає запитам наших споживачів та підтримуватиме зростання товарообігів орендарів торгової галереї”.

Про новий ТРЦ Lukianivka у Києві:

"Зараз будуємо ТРК Lukianivka за власні кошти та найближчим часом очікуємо на отримання кредиту на добудову. Розраховую, що у другому півріччі 2022 року зможемо повернутися до переговорів з якірними орендарями. Відкриття ТРК Lukianivka заплановано на 2023 рік".

Через соціальні мережі

або

Через соціальні мережі

або