Косметичка-органайзер: як вибрати ідеальний варіант
Ефективна та зручна організація простору з косметикою не тільки пришвидшить ранкові збори на роботу, але й зменшить кількість прибирань. До того ж іноді для цього вистачить єдиної косметички-органайзера чи спеціального прозорого боксу з кількома розділами.
Якщо ванна чи косметичний столик невеликі, зручнішою для використання буде косметичка шкіряна чи текстильна. З нею звільниться більше місця на відкритих поверхнях. Що ще варто пам’ятати про зберігання косметики — розповідаємо далі.
Що оцінювати, вибираючи косметичку
Перш ніж замовити предмет, зверніть увагу на такі характеристики:
- Матеріал. Тканина із зовнішньої сторони має бути витривалою до тертя та зношування, добре тримати форму, з внутрішньої — відштовхувати вологу чи хоча б добре пратися.
- Розмір. Для зберігання всіх косметичних засобів краще одразу вибирати величеньку косметичку, щоб у неї точно все помістилося. Для пензлів рекомендуємо придбати окремий чохол, щоб вони не вкривались брудом та пилом. Для коротких подорожей не зайвим буде мати невелику сумочку, в яку можна скласти засоби на 2–3 дні та не займати багато місця в багажі.
- Фурнітура. Застібки з міцного пластику чи металу — найбільш надійні, адже не залишають отворів. Кнопки та липучки — більш відповідні для зовнішніх кишеньок, в які можна покласти речі найпершої потреби (серветки, прокладки й тампони, ватні диски тощо).
- Наявність додаткових кишень. Дозволять вмістити ще більше продуктів, особливо дрібних — пробники косметики, бальзами для губ, таблетки чи вітаміни, гумки та шпильки для волосся тощо.
Колір — справа індивідуального смаку. Косметичка — це також хороший подарунок. Можна вибрати шкіряну, з персональним тисненням чи іншим зображенням, заповнити її улюбленими косметичними продуктами: повнорозмірними чи мініатюрами.
Як правильно зберігати косметику
Окрім місця для зберігання улюблених засобів, завжди оцінюйте й інші умови. Про них має бути зазначено на етикетці:
- температура зберігання;
- термін придатності;
- рівень вологості;
- наявність світла у місці зберігання.
Також варто врахувати можливість порушувати герметичність пакування косметики. Це дозволить переливати частину продукту в іншу тару, якщо не хочеться брати із собою повнорозмірну версію.
Для зручності декоративну косметику та засоби для догляду краще зберігати в окремих косметичках. Також розділити всі засоби можна залежно від частоти використання. Наприклад, базовий щоденний догляд за обличчям та тілом покласти в невелику косметичку біля раковини, а маски для глибокого очищення, пілінги, сезонні сироватки та точкові засоби — в іншу сумочку, можна навіть прозору, щоб довго не шукати необхідну баночку. Те ж правило можна застосувати й до засобів для щоденного макіяжу.