COMFY долучається до програми «Національний кешбек»
COMFY долучається до програми «Національний кешбек», у рамках якої держава виплачуватиме кешбек 10% покупцям товарів українського виробництва.
У такий спосіб ритейлер залучить 11 мільйонів своїх клієнтів до підтримки економіки, створення нових робочих місць та збільшення надходжень податків та зборів до бюджету.
Ритейлер розпочав технічні роботи з приєднання до програми «Національний кешбек» та активно заохочує своїх постачальників приєднатися до державної ініціативи, аби вже з початку вересня покупки у магазинах COMFY, в інтернет-магазині Comfy.ua та в застосунку COMFY стали ще вигіднішими. В портфоліо компанії понад 200 українських та міжнародних брендів, що мають виробничі потужності в Україні та можуть приєднатися до програми.
Для доступу до кешбеку у рамках програми покупцю необхідно починаючи з 2 вересня 2024 року:
- оформити спеціальну банківську картку у своєму банківському мобільному застосунку чи фізичну — у відділенні банку, на яку згодом держава перераховуватиме кошти,
- надати дозвіл на передачу даних про транзакції з обраних карток при купівлі товарів в магазинах, що долучились до програми,
- оновити мобільний застосунок Дія та обрати послугу «Національний кешбек».
Кешбек нараховуватиметься лише на покупки, які здійснюються безготівково та відображаються у фіскальних чеках продавців. Відповідно, участь у програмі можуть брати лише торговельні мережі, які працюють в «білу» та перебувають на загальній системі оподаткування.
Кешбек можна буде витратити на локальні послуги, зокрема медичні послуги, спорт, кіно, ресторани, оплата комунальних послуг, транспорту, мобільного зв’язку. Також їх можна буде задонатити на ЗСУ або придбати військові облігації. Максимальний обсяг повернутих коштів — 3 000 гривень за місяць.
Детальну інформацію про програму, умови отримання кешбеку, список зареєстрованих товарів можна отримати на сторінці.
Програма «Національний кешбек» — експериментальний проект щодо надання державної грошової допомоги покупцям товарів та послуг українського виробництва в рамках Всеукраїнської економічної платформи «Зроблено в Україні». Він ініційований Президентом України та реалізується Міністерством економіки у співпраці з Міністерством цифрової трансформації, Національним банком і Кабінетом Міністрів України.