
Робота у сфері нерухомості. Як почати свій шлях: поради від Jooble
Попри тяжкі часи економіка в Україні стабільно розвивається. Сфера нерухомості є однією з динамічних і перспективних галузей, що приваблює тисячі фахівців. Знайти себе в цій галузі простіше, ніж може здаватися на перший погляд. Достатньо скористатися надійною платформою, такою як Jooble, відомою у багатьох країнах світу. Просто наберіть в пошуку робота онлайн — вакансії та поставте необхідні фільтри.
Якщо ви розглядаєте розвиток кар’єри в цьому напрямку, але не знаєте з чого почати, ознайомтеся з наступною інформацією.
Протягом тривалого часу нерухомість залишається привабливою галуззю для молоді та людей, що вирішили круто змінити свою діяльність. Тут можна спробувати себе у різних ролях і швидко зрозуміти, що тобі ближче:
- Рієлтор. Справжній професіонал, що знає ринок нерухомості зсередини. Аналізує потреби клієнта, підбирає об’єкти, веде переговори та супроводжує угоди до їхнього завершення.
- Юрист. Забезпечує правовий супровід угод з купівлі, продажу та оренди нерухомого майна. Захищає інтереси покупців, бере участь у складанні договору. За потреби надає консультаційні послуги продавцям.
- Менеджер. Оптимальний варіант для тих, хто хоче бути в темі нерухомості, але не займатися продажем. Спеціаліст відповідає за ефективне управління об’єктами (фінансовий стан, обслуговування, оренда тощо).
- Консультант. Експерт, що допомагає зорієнтуватися на ринку: підказує, що вигідніше купити, коли краще продавати й на що звернути увагу, орендуючи житло.
- Агент з оренди. Виступає посередником, що забезпечує комунікацію між власником нерухомості та потенційним орендарем.
Деякі вакансії не потребують спеціальних знань та досвіду, тому є ідеальною можливістю почати свій розвиток саме в цьому напрямку.
Переваги роботи
Професія ріелтора приваблює тих, хто цінує гнучкість, можливість самореалізації та гідний дохід. Ключові переваги професії:
- нові зв’язки (колеги, аналітики, юристи, девелопери, клієнти з найрізноманітніших сфер);
- постійна зміна задач (огляд об’єктів, підготовка документів, реклама, спілкування);
- розвиток у різних сферах діяльності;
- достойна фінансова винагорода;
- можливість перетворити професію у власну справу.
Якщо ви активні, комунікабельні та готові працювати на результат, тоді вам варто розглянути пропозиції від відомих роботодавців. Рівень доходу залежить саме від вас. Чим більше угод ви закриваєте, чим активніше працюєте над розвитком, тим вище буде заробіток.
Що потрібно знати, щоб почати працювати в нерухомості
Увійти у професію фахівця з нерухомості, не маючи відповідного досвіду, цілком можливо. Успіх залежить від готовності вчитися новому, наполегливості та бажання розвивати аналітичні, комунікаційні навички. Крім того, варто враховувати наступні фактори:
- Навчання. Освіта є сильним стартом для будь-якої кар’єри. Але розпочати можна навіть без досвіду. Для цього треба вивчити українське законодавство, пройти профільні курси та отримати сертифікат.
- Розуміння ринку. Знання — головний інструмент. Щоб стати успішним фахівцем, важливо добре орієнтуватися в актуальних подіях, трендах, змінах. Читайте новини, аналізуйте статистику, підписуйтеся на галузеві ресурси.
- Комунікація. Розвиток в цій сфері неможливий без постійної взаємодії з різними людьми: клієнтами, колегами, юристами, забудовниками. Важливо розвивати навички активного слухання, вміння пояснювати складне простою мовою, вести конструктивний діалог та ефективно вирішувати конфліктні ситуації.
- Знання маркетингу. Вміння презентувати себе та свою роботу — половина успіху. Навчіться створювати привабливі фото, відео, правильно писати оголошення й працювати з соцмережами. Це допоможе вигідно виділитися серед конкурентів і залучити більше клієнтів.
Дуже важливо отримати досвід у цій галузі. Спробуйте для початку пройти стажування в агентстві нерухомості, запропонуйте свої послуги професійному ріелтору. На сайті https://ua.jooble.org/company можна знайти сотні актуальних вакансій з фільтрами за містом, рівнем досвіду та графіком роботи. Навіть якщо вакансія здається вам складною, не відкидайте можливість працевлаштуватися. Саме у сфері нерухомості мотивація та бажання вчитися цінуються дуже високо.