Мережа «Сімі» повідомила про наслідки влучання у свій логістичний центр у Луцьку
1 квітня під час повітряної атаки на Луцьк відбулося влучання у склади комбінованого логістичного центру ТОВ «Клевер Сторс», який забезпечує логістику мережі маркетів «Сімі» та «Сім23».
Внаслідок влучання зафіксовано займання на площі понад 21 000 кв.м, яке спричинило руйнування стельової конструкції. Було повністю знищено fresh- та frozen-склади загальною площею понад 12 000 кв.м. разом із товарними запасами та спеціалізованим холодильним обладнанням. Значних пошкоджень зазнав також сухий склад та склад обладнання площею 9 000 кв.м.
Загалом втрати охоплюють приблизно 75% складської інфраструктури ритейлера, яка була частково пошкоджена або повністю знищена.
При цьому, повідомляють в «Клевер Сторс», на момент події працівники перебували у безпечних місцях — постраждалих немає.
"Логістичний центр відіграє ключову роль у забезпеченні магазинів мережі товарами, зокрема у категоріях свіжої продукції, заморожених товарів та бакалії. У зв’язку з пошкодженням інфраструктури можливі тимчасові перебої з наявністю окремих товарів у магазинах", — інформує прес-служба "Сімі«.
Компанія зосереджена на стабілізації операційної діяльності. Здійснюється перерозподіл логістичних потоків, ведеться пошук складських приміщень у Луцьку та прилеглих районах.
Попри складну ситуацію, магазини мережі «Сімі» та «Сім23» працюють у звичному режимі й залишаються відкритими для відвідувачів.
Компанія координує дії з партнерами та постачальниками з метою відновлення стабільного товаропостачання та логістичної інфраструктури.