All Retail
Опубликовано

Відтепер VARUS доступний у Apple Business Chat

Сьогодні VARUS анонсував, що став доступним для клієнтів через Apple Business Chat, новий спосіб для користувачів спілкуватися безпосередньо з підприємствами за допомогою додатку Messages на iPhone, iPad, Mac та Apple Watch.

"Ми із задоволенням пропонуємо Apple Business Chat, який дає нам потужний та привабливий варіант прямого зв'язку з нашими клієнтами", - сказав Олег Спірін, керівник аналітичного центру VARUS.

«Дуже багато наших клієнтів використовують iOS, і ми завжди прагнемо перевершити їхні очікування, коли вони здійснюють покупки у VARUS. Apple Business Chat робить спілкування з VARUS настільки ж простим, як і обмін повідомленнями з близькими та друзями. Тому ми сподіваємось, що це швидко стане каналом обслуговування, якому наші клієнти будуть віддавати безперечну перевагу». 

Клієнти VARUS можуть скористатися Apple Business Chat для зв’язку із представником VARUS у реальному часі, щоб задати питання, керувати карткою VARUS, отримати інформацію про актуальні акційні пропозиції та знайти найближчий магазин. Для запуску Apple Business Chat, клієнти можуть натиснути іконку Повідомлення на веб-сайті VARUS та бесіда з представником VARUS миттєво відкриється в додатку Messages. Так користувачі отримають можливість вести бесіду у зручний для них час, відповідаючи коли матимуть таку нагоду.

Apple Business Chat доступний у бета-версії для користувачів та підприємств у всьому світі та вбудований в iOS 11.3 та новіші версії. Для отримання додаткової інформації відвідайте: apple.com/ios/business-chat. Проект був реалізований на базі Corezoid Process Engine (Corezoid.com) спільно із партнером цифрової трансформації VARUS - Middleware Inc. (США). Corezoid був сертифікований компанією Apple для роботи з постачання комунікаційних послуг для Apple Business Chat.

Про Middleware

Компанія Middleware Inc. (США) була заснована в 2014 році. Компанія Middleware є власником фірмових технологій Corezoid, серед яких: Сorezoid Process Engine, Sender Communication Engine, Deepmemo Rules Engine, Share.CreditCard, trigger.cards, Control.Events. Middleware працює над проектами цифрової трансформації з Клієнтами та Партнерами по всьому світу. Офіси Middleware розташовані у США (Каліфорнія, Редвуд) та Україні (Дніпро). Основні клієнти: Western Union, METRO Cash&Carry, Avon, Philip Morris, TBC Bank, Jysan Bank. Серед ключових партнерів: Visa, Rakuten Viber, Mambu. Middleware також має статус компетентності фінансових послуг від Amazon Web Services (AWS)

Про Варус

Varus – національна мережа супермаркетів, представлена на ринку продуктового роздрібу України компанією Омега. Перший супермаркет мережі відкрився в 2003 році в Дніпрі.  Станом на 27 березня 2020 року торговельна мережа нараховує 94 супермаркета, загальною торговельною площею 88 242 м². Мережа супермаркетів Varus входить в число найбільших FMCG-мереж по товарообігу за даними Асоціації рітейлерів України.