All Retail
Дата події

Підкорити хаос: як ритейлеру та дистрибутору заробити більше

Теги:
Apple Consulting

Дистриб’ютори та роздрібні мережі в усьому світі та в Україні зокрема, стикаються з порушенням Supply Chain. Кому пощастило в карантинні періоди – відчувають небувалі сплески продажів та не встигають реагувати. Кому не пощастило – намагаються щось зробити, аби не втратити хоча б той невеличкий попит, який залишився.

Все загострилось в період пандемії. Проте ніхто напевне не знає, яким завтра буде попит. Горизонт планування скоротився до декількох днів. Це накладає особливі вимоги на те, скільки та якого товару закупати, як його розподіляти, як керувати запасами та асортиментом. А найголовніше – нова реальність вимагає від ланцюгів постачань ще більш швидкої та адекватної реакції. 

Тих ритейлерів та дистрибуторів, які хочуть незважаючи на коливання попиту заробляти більше, запрошуємо 1 березня познайомитися з новими рішеннями та техніками побудови швидкого та більш ефективного управління товарним потоком на єдиній в Україні програмі управлінського розвитку Києво-Могилянської Бізнес Школи та Apple Consulting® «Роздріб та дистрибуція. Життєво важливі зміни в управлінні товарним потоком».

Реєстрація та деталіhttps://bit.ly/3d2KikO

Програма складена з урахуванням викликів та проблем, які зараз відчуває наша країна. Приклади із різних галузей, якими насичена програма, дозволять Вам отримати розуміння того, що і як необхідно змінити у Вашій мережі. Зверніть увагу, що участь в Інтенсиві можлива як off-line, так і on-line.

Що дає програма: 

·      Можливість побачити та витягти потенціал збільшення маржі з квадратного метру торговельної площі, середнього чеку, трафіку.

·      Знайти «корінь зла» ланцюгу постачання, що заважає генерувати високі фінансові результати.

·      Розуміння інструментарію побудови pull-системи (основні функції ЦС (РЦ) як основи Supply Chain, використання фактору агрегації, заміна прогнозів, альтернатива abc, zyx-аналізів, система Динамічного управління Буферами (ДУБ), відмова від прогнозу на регіонально-SKU-рівні тощо).

·      Визначення поточних політик системи розподілу роздрібної мережі та дистриб'юторів, що вимагають змін.

·      Розуміння стратегічного значення розподільного центру для дистрибуції і ритейлу.

·      Розуміння, як на цих технологіях побудувати Вирішальну конкурентну перевагу.

Детальна програма - https://bit.ly/3a6VvyX

____________________

По всіх питаннях: 

Ілля Лапко illia.lapko@kmbs.ua,

+38 (073) 041 87 59

Інна Стеценко i_stetsenko@applecons.com.ua

+38 050696 45 63

Через соціальні мережі

або

Через соціальні мережі

або