All Retail
Сегмент рітейлу
FMCG
Управляюча компанія
ПІІ "БІЛЛА-Україна"
Закриття мережі
2020 рік

Підприємство зі 100% -ми іноземними інвестиціями "Білла-Україна" створено в 1998 році австрійською компанією BILLA - дочірнім підприємством німецької групи REWE Group, що спеціалізується на створенні мережі супермаркетів.

Концерн REWE Group - значний гравець в сфері роздрібної торгівлі на ринку Європи з річним оборотом 50 мільярдів євро без ПДВ. Компанія налічує близько 15 тисяч філій в 16 країнах.

Перший супермаркет Billa відкритий в Україні 3 лютого 2000 в Києві біля станції метро "Позняки". За період з 2000 по 2008 рік підприємство проінвестували значні кошти в будівництво і відкриття супермаркетів в містах Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків, Дніпродзержинськ, Суми, Одеса, Нікополь та Краматорськ, Житомир.

Супермаркети BILLA розраховані на 400 кв.м. - 2000 кв.м. торгової площі, мають можливість обслуговувати до 7000 покупців у день і, в той же час, забезпечувати від 25 до 400 місць для паркування машин відвідувачів перед головним входом до супермаркету.

Фінансування проектних робіт і будівництва здійснюється за рахунок іноземних інвестицій.

В 2017 році компанія выйшла з Дніпропетровської, Харківської, Запоріжської, Полтавської, Одеської и Херсонської області.

На кінець 2019 р. мережа налічувала 35 магазинів, розташованих в Київській і Житомирській областях України.

Антимонопольний Комітет України в жовтні 2020 року надав дозвіл компанії UAB Consul Trade House з групи NOVUS на придбання у Rewe International AG 100% частки в статутному капіталі підприємства з іноземними інвестиціями (ПІІ) «Білла-Україна». Від початку 2021 року NOVUS проводить ребрендинг 35 магазинів мережі BILLA, яка покинула роздрібний ринок України. Поглинання мережі допомогло NOVUS значно зміцнити позиції в столиці.

Через соціальні мережі

або

Через соціальні мережі

або