All Retail
Сегмент рітейлу
FMCG
Управляюча компанія
Fozzy Group
Адреса центрального офісу
02090, м. Київ, вул. Калачевська, 13
Сайт
https://thrash.com.ua/
Кількість магазинів
39
Формат
дискаунтер
Кількість регіонів покриття
13
Регіони покриття
Дніпропетровський, Житомирський, Запорізький, Київський, Львівський, Миколаївський, Одеський, Рівненський, Харківський, Херсонський, Хмельницький, Черкаський, Чернігівський

Компанія Fozzy Group (Київ) в 2016 р. запустила новий проект магазинів під назвою Thrash! ( «Траш» трощить ціни!). Основною концепцією став розвиток об'єктів формату «жорсткий дискаунтер».

Перші дискаунтери Thrash! були відкриті в серпні 2016 року і на кінець 2016 року їх чисельність досягла 29 об'єктів. Примітно, що всі вони були запущені на базі колишніх супермаркетів «Сільпо», які також розвиває компанія Fozzy Group (об'єкти Thrash! спочатку з'являлися замість найменш рентабельних «Сільпо»).

У 2017 року в компанії заявили про готовність відкривати нові дискаунтери «з нуля». Зокрема, було відкрито перший такий об'єкт у м. Вишгород Київської області. В цілому, в 2017 році було відкрито 13, в 2018 р. - 6, а в 2019 р. - 3 магазини Thrash!

Обсяг асортименту магазинів Thrash! сьогодні становить близько 1500-2000 SKU. Це базові продукти, в числі яких є товари private labels. Така кількість асортименту дозволяє покупцям Thrash! придбати все необхідне, при цьому з економією грошей і часу. Крім того, на щотижневій основі покупцям пропонуються Акційні знижки на 150-200 позицій.

Оформлення магазинів Thrash! зроблено в фірмовому помаранчевому стилі.

На кінець 2019 р. мережа налічувала 39 магазинів, розташованих в 13 областях України.

Через соціальні мережі

або

Через соціальні мережі

або