All Retail
Сегмент рітейлу
FMCG
Управляюча компанія
ТОВ "ЕКО"
Адреса центрального офісу
03056, вул. Польова, 24, м. Київ
Телефон
+380800302055
Керівництво
Президент - Віктор Повниця Генеральний директор - Федор Аврамчук
Сайт
http://www.eko.com.ua/
Кількість магазинів
137
Формат
супермаркет, магазин біля дому, гіпермаркет
Кількість регіонів покриття
16
Регіони покриття
Вінницький, Волинський, Донецький, Житомирський, Івано-Франківський, Київський, Львівський, Миколаївський, Полтавський, Рівненський, Сумський, Тернопільський, Херсонський, Хмельницький, Черкаський, Чернігівський

«Еко-маркет» - це національна мережа супермаркетів.

2003 рік - відкрито перший продуктовий супермаркет «ЕКО-маркет» в Чернігові. У цьому ж році були відкриті супермаркети в Сумах, Запоріжжі, Кременчуці, Одесі та Черкасах.

2004 рік - кількість супермаркетів мережі зросла до 18.

2006 рік - мережа налічувала вже 28 магазинів

2007 рік - загальна кількість супермаркетів зросла до 42. Географія присутності мережі розширилася до 14 регіонів України - «ЕКО-маркети» з'явилися в АР Крим, Донецькій області, в містах Вінниця, Миколаїв та Луганськ.

На початку 2007 року ТОВ «ЕКО» придбало торгові комплекси мережі «Дастор» (2 в Вінниці, по одному - в Житомирі та Ужгороді) і, не припиняючи їх роботи, почало призводити торгові зали і рівень обслуговування до стандартів «ЕКО». Через кілька років, правда, компанія закрила магазин в Ужгороді.

На початку 2008 року компанія "ЕКО" придбала українські активи російської мережі "Патерсон", що складались з трьох магазинів в Києві (вул. Малиновського, 12 (ТЦ "Метрополіс"), вул. Урицького, 25 і вул. Рокосовського пр-т, 3 / 4).

На початку 2008 року мережа "ЕКО" купила два магазини (площею близько 600 кв.м кожен) в Сумах і один - в Конотопі (Сумська область) - у компанії "Тристан".

У жовтні 2008 року стало відомо про здійснення операції з придбання херсонської мережі "Струмок" (8 торгових точок). Згідно з умовами договору, компанія «ЕКО» брала в оренду на тривалий термін магазини мережі «Струмок», включаючи обладнання. При цьому три магазини, площа яких коливається від 425 до 550 кв. м., повинні були працювати надалі під брендом «Струмок», а решта пройти ребрендинг.

У жовтні 2007 року в першому рейтингу українських торгових мереж (журнал «Деньги.ua») торговельна мережа «ЕКО-маркет» визнана найкращою національною мережею за критеріями цінової політики, асортименту та якості обслуговування.

У 2008 році мережа зафіксувала товарообіг на рівні 1,7 млрд грн.

У 2009 році товарообіг мережі магазинів "ЕКО-маркет" склав 2,1 млрд грн, також в 2009 році мережа відкрила 9 нових магазинів.

У 2010 році товарообіг "ЕКО-маркет" склав 2,65 млрд грн, за цей же період було відкрито 3 нових магазини, довівши їх загальну кількість до 68 торгових точок.

У 2011 році було відкрито 20 супермаркетів "ЕКО-маркет", що стало рекордом за кількістю відкриттів для мережі. Нові магазини відкривалися в Києві, Фастові (Київська обл.), Чернігові, Житомирі, Кременчуці (Полтавська обл.), Охтирці, Шостці, Ромнах (Сумська область), Херсоні та Димитрові (Донецька обл.). Товарообіг мережі в 2011 році склав 3,3 млрд. грн.

Компанія "ЕКО" придбала в 2018 році роздрібний бізнес торгового дому Avanta Group, у який входило 43 магазини "Колібріс" і 15 франчайзингових торгових точок "АВС маркет".

На кінець 2019 р. мережа налічувала 148 магазинів, розташованих в 16 областях України.

Станом на кінець 2021 р. мережа налічувала 137 магазинів, розташованих в 16 регіонах України.

Публікації про мережу

Ренесанс жорсткого дискаунтера: чим обернулися пригоди MERE в Україні — читайте в новому випуску журналу All Retail

Розуміємо, що новорічні свята запаморочили всім голову і про щось інше думати зовсім немає бажання. Але ми хочемо повідомити про вихід нового випуску журналу All Retail. Впевнені, що він сподобається нашим читачам.

Опубліковано

Через соціальні мережі

або

Через соціальні мережі

або