All Retail
Сегмент рітейлу
FMCG
Управляюча компанія
ТОВ «НОВУС Украина»
Адреса центрального офісу
Степана Бандери просп., 26, 3-й поверх, Київ, 04655
Телефон
+380445854170
Керівництво
Генеральний директор - Марк Петкевич
Сайт
http://www.novus.com.ua/
Кількість магазинів
51
Формат
супермаркет, гіпермаркет, магазин біля дому
Кількість регіонів покриття
6
Регіони покриття
Київський, Миколаївський, Черкаський, Рівненський, Тернопільський, Кримський

Мережа супермаркетів і торгових центрів NOVUS під керуванням литовської компанії BT INVEST була заснована в 2008 році колишніми власниками компанії "Сандора" - Ігорем Беззубом і Раймондасом Туменасом.

Роздрібний напрямок BT INVEST в Україні розвиває компанія ТОВ "НОВУС Україна", торговий оператор знаходиться на етапі динамічного розвитку. В якості моделі для розвитку роздрібного бізнесу BT Invest вибрав найбільшу в Литві мультиформатну продуктову мережу Maxima. Головним інвестором роздрібної мережі є великий литовський холдинг BT INVEST.

У лютому 2008 року компанія придбала невелику роздрібну мережу "Райцентр" в Західній Україні. А в кінці року BT INVEST стала власником найбільшої торгової мережі в Севастополі "Ален" - на той момент мережа об'єднувала десять магазинів загальною площею близько 27 тис. кв.м.

У 2013 р. ТОВ "НОВУС Україна" почала розвиток ще одного напрямку - мережі магазинів "NOVUS Експрес".

У наприкінці 2015 р. стартував новий проект мережі магазинів NOVUS - франчайзинг. Два пілотних франчайзингових об'єкта мережі були відкриті в Миколаєві на базі колишніх супермаркетів мережі "П'ятий Океан"

На кінець 2019 р. мережа налічувала 51 магазин, розташований в 6 областях України.