All Retail
Сегмент рітейлу
FMCG
Управляюча компанія
ТОВ «ГІППО»
Закриття мережі
2020 рік

ТОВ «ГІППО» (раніше «ПАККО Холдинг») засновано в 1996 році. Це один з найбільших операторів на ринку українського рітейлу, який працює в 9 регіонах Західної України. Основні види діяльності: роздрібна та оптова торгівля продуктами харчування і товарами для дому. Кількість співробітником - більше 2500 чоловік. До складу компанії входять: мережа супермаркетів "Вопак", мережа оптових магазинів "ПАККО".

1999 рік - СП «Волиньпак» відкрило в смт. Рівне перший оптовий магазин самообслуговування «ПАККО» формату cash & carry.

2001 рік - в м. Луцьку відкритий перший супермаркет «Вопак».

У 2003 році СП «Волиньпак» створює Корпорацію «ПАККО».

2005 рік - «ПАККО» спільно із Західною нафтовою групою відкриває перший в Західній Україні гіпермаркет «Там-Там». Протягом року було відкрито 8 нових супермаркетів "Вопак". Провідні ділові видання України "Бізнес" і "Контракти" включили компанію в першу десятку лідерів українського рітейлу.

У 2008 році Корпорація «ПАККО» перейменовується в ТОВ «ПАККО Холдинг».

З 2009 року увагу «ПАККО Холдинг» зосереджено на Західному регіоні країни, де компанія зберігає одну з лідируючих позицій в рітейлі досі. У 2009 році торгові мережі холдингу «ПАККО» зафіксували товарообіг на рівні 998 млн. грн, в цьому ж році було відкрито 3 нових магазини «Вопак» у Львові, Житомирі та Шепетівці.

2010-ий рік холдинг завершив з 66 торговими точками, а в 2011 р. відкрив 19 нових магазинів, досягнувши позначки в 85 торгових об'єктів в 7 областях Західної і Центральної України.

У 2013 році було відкрито три нових «Вопака», а в 2014-му за кількістю торговельних точок компанія входила до сімки найбільших продовольчих мереж України (з 77 супермаркетами «Вопак» і 14 оптовими магазинами «ПАККО»).

В період 2015-2016 рр. компанія відкрила чотири магазини в містах Старокостянтинів, Рівне, Івано-Франківськ та Коростень.

У 2017 році «Пакко Холдинг» відкрив два нових сучасних супермаркети в м. Коломия Івано-Франківської області та м. Чернівці.

У 2018 році компанія відкрила супермаркет «Вопак» в м. Вараш, «Вопак експрес» в оновленому форматі в м. Івано-Франківськ та 14-ий оптовий «ПАККО» в м. Радехів Львівської області.

На кінець 2019 року компанія налічувала 53 супермаркета «Вопак», а також 10 оптових магазинів «ПАККО».

В другому півріччі 2020 р. стало відомо про фінансові проблеми в компанії «ГІППО». Тоді повідомлялося, що торговий оператор заборгував за товари мільйони гривень, існували борги із заробітної плати та податків, а нерухомість за вимогами банку відчужувалася. Під кінець грудня 2020 року залишилися функціонувати лише франчайзингові магазини під вивіскою «Вопак» в Ужгороді.

Значна частка приміщень колишніх магазинів "Вопак" перейшла у власність різних торгових операторів України від національних ("Сільпо", "АТБ", "Дивоцін", "Рукавичка") до локальних ("Сім23", "Салют") та інші.

Публікації про мережу

Через соціальні мережі

або

Через соціальні мережі

або