All Retail
Опубліковано

У Миколаєві розпочав роботу сервіс доставки Raketa

Теги:
Raketa
доставка продуктів
Фото:
All Retail

Замовлення з кафе і ресторанів будуть доставляти менш як за 60 хвилин.

Український сервіс доставки Raketa прийшов у Миколаїв. З сьогоднішнього дня в місті можна скористатися послугами кур'єр єрів з помаранчевими рюкзаками, які оперативно доставляти з кафе і ресторанів улюблені страви.

Впродовж першого місяця роботи послуги Raketa будуть повністю безкоштовними. Оплачується лише вартість страв, яка повністю відповідає цінам в меню закладу. При цьому сервіс не накладає обмежень по вартості замовлення — не важливо, в замовленні один хот-дог або десяток піц для великої компанії.

Миколаїв — 13-е місто, в якому доступна доставка Raketa. У 2018 році сервіс почав роботу в Дніпрі, в 2019 — у Києві та Львові. У поточному році Raketa запустилася в Харкові, Одесі, Вінниці, Вишневому, Павлограді, Запоріжжі, Полтаві, Івано-Франківську та Кривому Розі.

Щоб скористатися доставкою Raketa досить мати Android або iOS пристрій і встановити однойменний додаток. Протестувати послугу доставки можна зі знижкою 70грн. Для цього в додатку потрібно активувати промокод RAKETAINNK. Він діє на перше замовлення від 300 грн., при оплаті картою.

До Raketa вже підключено понад 30 кафе і ресторанів Миколаєва, замовлення з яких буде лоставлятися в радіусі 3,5 км менше як за 60 хвилин, вже з урахуванням часу приготування. У перший місяць послуги доставки будуть здійснюватися в тестовому режимі, а список закладів-партнерів зростатиме. Крім того, найближчим часом у місті буде доступна послуга кур єрської доставки продуктів з магазинів.

В умовах карантину всі кур'єри працюють в захисних масках і респіраторах, а також регулярно дезінфікують руки за допомогою антисептиків. Крім того, доступна опція безконтактної доставки — для цього достатня в коментарі до замовлення зробити відповідну позначку, і кур'єр уточнити, де залишити замовлення, щоб мінімізувати контакт.

Через соціальні мережі

або

Через соціальні мережі

або