All Retail
Опубліковано

Мережі «Наш Край» та SPAR запустили нову спільну програму лояльності

Теги:
Наш Край
Фото:
All Retail

Мережі «Наш Край» та SPAR запустили нову спільну програму лояльності DRUZI («Друзі»), яка має низку переваг та стає ще простішою у використанні.

Відтепер зареєструватися можна через додаток DRUZI, який доступний на Google Play Market, через чат-бот у Viber або зайшовши на сайт програми. Увесь функціонал та переваги нової програми доступні як у чат-боті, так і у додатку. Також важливо зазначити, що пластикова картка відтепер не потрібна. Програма лояльності передбачає особистий кабінет, де покупець після реєстрації може відслідковувати накопичені та витрачені бонуси, історію покупок та отримувати персональні пропозиції: купони, знижки тощо.

Для роботи чат-боту у Viber мережі «Наш Край» та SPAR уклали угоду про співпрацю із технологічним партнером компанією Middleware Inc. (США) на використання її технологій Corezoid Process Engine, Deepmemo Rules Engine, Sender Communication Engine та Control.events.

Юлія Димарчук, керівник проекту управління клієнтським досвідом мереж «Наш Край» та SPAR: «Завдяки новим технологіям ми отримали можливість швидко та самостійно налаштовувати та змінювати бізнес-процеси, експериментувати з новими ідеями та покращувати якість обслуговування клієнтів. Ми стаємо ближчими до покупця, адже тепер з нами можна сконтактувати будь-яким зручним способом. Окрім того, ми врахували усі побажання наших гостей: тут і зручна перевірка бонусів та контроль за їх використанням, а також історія покупок та вигідні промо-поради, сформовані із врахуванням особистих потреб та вподобань кожного.»

×

Через соціальні мережі

або

Через соціальні мережі

або