All Retail
Опубліковано

Rocket безкоштовно нагодує малозабезпечених киян

Теги:
сервіс доставки
Rocket
Фото:
mmr.ua

Сервіс доставки їжі і продуктів в партнерстві з КМДА і Фондом Олени Пінчук привезе гарячі обіди нужденним.

Rocket привезе їжу тим, хто її не замовляв, але вельми її потребує. Український сервіс доставки оголосив про новий соціальний проект — доставку комплексних обідів малозабезпеченим киянам.

Проект реалізується спільно з КМДА і Фондом Олени Пінчук. Він спрямований на підтримку незахищених верств населення, а також на зменшення соціальних контактів в період епідемії Covid-19. Приготування їжі та її доставка будуть здійснюватися з дотриманням всіх карантинних обмежень.

З 13 січня і до кінця локдауна Rocket щодня буде доставляти близько 1 000 комплексних обідів в малозабезпечені сімʼї киян, яких торкнулася епідемія ВІЛ/СНІДу, а також в сімʼї, де є діти з інвалідністю. Обіди включають в себе мʼясну страву з гарніром, салат і хліб. Доставлятимуть курʼєри Rocket будуть по всьому Києву.

"Ми готуємо їжу самостійно, без використання напівфабрикатів від зовнішніх постачальників. Тому кожен день ми будемо радувати людей свіжими і смачними стравами. Обіди готуються в своїх ресторанах сервісу Rocket, так званих Dark Kitchen, які знаходяться в пʼяти різних локаціях столиці", — розповів Юрій Смирнов, керівник напрямку Dark Kitchen сервісу Rocket.

Ініціатором і спонсором проєкту виступив сервіс доставки Rocket. Список адресатів надала КМДА і Фонд Олени Пінчук. Це вже друга благодійна активність Rocket і КМДА — в перший локдаун, навесні минулого року, курʼєри з помаранчевими рюкзаками безкоштовно доставили більше 12 000 продуктових наборів нужденним киянам.

Через соціальні мережі

або

Через соціальні мережі

або