All Retail
Опубліковано

Корпорація «АТБ» запускає власну платіжну картку – АТБ-Pay

Теги:
АТБ
Фото:
All Retail

Корпорація «АТБ» спільно з Райффайзен Банк Аваль та Visa запустила кобренд-проєкт власної платіжної картки – АТБ-Pay.

Карта АТБ-Pay дає всі переваги банківської картки Visa Gold та не містить комісій за здійснення будь-яких транзакцій: поповнення готівкою в терміналах магазинів торговельної мережі «АТБ», зняття готівки в банкоматах будь-якого банку України, регулярного переведення коштів з карт будь-яких банків. За допомогою картки АТБ-Pay також можна здійснювати покупки в Україні та за кордоном.

Але найголовніше! Карта АТБ-Pay дає ексклюзивне право отримати суттєві додаткові знижки на більш ніж 500 акційних товарів в торговельній мережі «АТБ» та право участі у величезній кількості розіграшів призів і подарунків від постачальників і партнерів компанії.

«За даними міжнародної дослідницької компанії Nielsen, покупцями магазинів АТБ є до 95% населення України, що здійснюють покупки продуктів харчування і супутніх товарів. Хтось робить покупки раз на рік, а хтось щодня. А це означає, що потенціал випуску наших карт в Україні становить близько 20 мільйонів штук. Наше завдання не просто емітувати мільйони карт, а зробити її основною банківською картою для клієнта, створювати нові зручні сервіси. Попереду - спільні мега колаборації АТБ-Pay з найбільшими торговими операторами різних сегментів торгівлі, з нашими ключовими постачальниками та партнерами. Запуск універсального мобільного додатку й багато інших цікавих бонусів» - зазначає голова Ради директорів, генеральний директор Корпорації «АТБ» Борис Марков.

На сьогодні вже видано понад 50 000 карт АТБ-Pay. У планах компанії – спільно направляти на додаткові вигоди для покупців-власників карт, понад 2 млрд грн в рік.

З 6 квітня, оформити карту можна в магазинах АТБ міста Запоріжжя та в будь-якому відділенні РБА України. Умови та механіку оформлення можна подивитися тут:

https://www.atbmarket.com/uk/news/novosti-seti/bankovskaya-karta-atb-ot-rayffayzen-bank-aval

https://www.aval.ua/privatnim-osobam/rahunok/cards-raif/kartka-atb-vid-raif?show=1

Компанія планує поступово масштабувати проєкт на всі регіони країни.  

×

Через соціальні мережі

або

Через соціальні мережі

або