All Retail
Опубліковано

Glovo оголосила про покупку сервісів європейської служби доставки їжі в шести країнах

Теги:
Glovo
сервіс доставки
Фото:
verdictfoodservice.com

Сервіс доставки Glovo оголосив про покупки декількох компаній групи Delivery Hero. Іспанська компанія зміцнює свої позиції в Центральній і Східній Європі.

Іспанська сервіс доставки Glovo оголосив про придбання декількох компаній групи Delivery Hero — міжнародної європейської служби доставки їжі — в рамках серії окремих угод. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Компанія Glovo придбає бренд Foodpanda в Румунії і Болгарії, бренд Donesi в Сербії, Чорногорії, Боснії і Герцеговині, і Pauza в Хорватії. Загальна сума угод складає 170 млн євро.

«У нашої довгострокової стратегії розвитку компанії основний фокус завжди зосереджувався на ринках, де ми бачимо впевнені можливості для лідерства і де зможемо побудувати стійкий бізнес. Центральна і Східна Європа — дуже важлива частина цієї стратегії», — зазначив співзасновник і CEO компанії Glovo Оскар Пʼєр.

Очікується, що угоди в Боснії і Герцеговині, Болгарії, Хорватії, Чорногорії і Сербії будуть підписані протягом наступних кількох тижнів за умови виконання попередніх домовленостей і отримання відповідних дозволів від регулюючих органів. У Румунії укладення угоди відбудеться після узгодження з антимонопольним комітетом.

Нагадаємо, що недавно Glovo оголосив про злиття зі словенським сервісом доставки Ehrana. Угода торкнеться тільки місцевий ринок, перехідний період почнеться з липня цього року.

У квітні цього року сервіс доставки Glovo привернув 450 млн євро інвестицій.

Через соціальні мережі

або

Через соціальні мережі

або