All Retail
Опубліковано

Гендиректор "Укрпошти" розповів про стратегію розвитку компанії на наступні 5 років

Теги:
укрпошта
Фото:
https://www.slovoidilo.ua

Ігор Смілянський, якого наглядова рада знову обрала гендиректором "Укрпошти" до липня 2023 року, поставив собі і команді сім ключових цілей/завдань, які необхідно виконати за наступні два роки.

Як написав він на своїй сторінці в Facebook в четвер, першим завданням є розробка і затвердження стратегії розвитку "Укрпошти" на 2022-2026 роки з метою досягнення доходу в більш ніж $ 1 млрд, "побудувавши компанію, в якій працюють на повну ставку і гідну зарплату задоволені співробітники, куди приходять задоволені клієнти, які отримують сучасні послуги в відремонтованих (всі 100%) комфортних відділеннях по всій країні ".

Друга мета — забезпечити доступність цифрових, поштових та банківських послуг на 100% території країни, запустивши більше 2 тис. пересувних відділень і повну цифровізацию "Укрпошти".

Третя — запустити поштовий банк, який протягом пʼяти років увійде до Топ-5 банків України за кількістю клієнтів і заощадить державі більше 10 млрд грн за чотири роки.

Четверта — побудувати перші за 40+ років автоматизовані (роботизовані) сортувальні центри і депо для обробки пошти

Пʼята — лібералізувати і осучаснити поштове законодавство, привівши його до стандартів ЄС, прийнявши новий поштовий закон.

Шоста — привернути крутого міжнародного інвестора в капітал "Укрпошти" на + 25%.

Сьома — підготувати команду, яка продовжить реформи після цих двох років, "вивівши компанію на ще більш крутий рівень".

Через соціальні мережі

або

Через соціальні мережі

або