![](https://allretail.ua/static/files/thumbs/414x656/6/6c/8501d059-1f6d748227e503eb7d50d056b4cb56c6.jpg?v=7269)
У червні було відкрито два нових магазини «Наш Край»
- Фото:
- All Retail
У червні мережа «Наш Край» поповнилась ще двома торговими закладами, які були відкриті, на умовах франчайзингу у Рівненській (смт Рокитне) та Івано-Франківській (с. Соколівка) областях.
У смт Рокитне магазин відкрився у форматі «біля дому», за адресою вул. Варшавська, 9, площею 192 м кВ. Для покупців працює дві каси та є зона Food-to-Go, відділ власної кулінарії та свіжого м’яса.
У с. Соколівка торговий заклад працює у форматі «експрес», знаходиться за адресою присілок-Центр та має площу 83,1 м кВ. Для обслуговування покупців встановлено дві каси.
Також у нових магазинах «Наш Край» діє програма лояльності DRUZI, що дозволяє покупцям відстежувати накопичені та витрачені бонуси, й економити на наступних покупках, бачити історію покупок та отримувати персональні пропозиції.