All Retail
Опубліковано

Українські дизайнери у вітринах ЦУМу

До 30-річчя Незалежності України у вітринах ЦУМу представлені образи з колекцій українських дизайнерів. Крім цього, на 1-му поверсі центрального універмагу розміщено спеціальний pop-up корнер з локальними брендами.

Вітрини ЦУМу щосезону захоплюють і привертають увагу мільйонів відвідувачів та перехожих. В останні роки за їхнє оформлення креативна команда універмагу отримала безліч міжнародних нагород. До 30-го Дня народження України вперше в історії сучасного універмагу у вітринах ЦУМу представлені образи виключно українських дизайнерів. Таким чином команда відзначила досягнення представників вітчизняної модної індустрії, здобуті за часи незалежності. ЦУМ Київ – головний бізнес-партнер українських дизайнерів, які будують ідентифікацію країни, сміливо експериментують, заохочують до розумного використання ресурсів та стають прикладами для наслідування. Демонструючи динамічний розвиток, високу якість та відповідність сучасним трендам, сьогодні на світовій арені вони вільно конкурують з міжнародними брендами.

У вітринах представлені колекції FROLOV, Valery Kovalska, Ksenia Schnaider, Artem Klimchuk, Sleeper, Marianna Senchina, T.Mosca, Anna October, Katerina Kvit, Nadya Dzyak, GUDU, Jul, а також аксесуари та прикраси Gunia Project, Lutiki, Mari.B, Vikele Studio, Rockah та Artup. 

×

Через соціальні мережі

або

Через соціальні мережі

або