All Retail
Опубліковано

В "Епіцентрі" розповіли про найближчі плани рітейлера

Теги:
Епіцентр
Фото:
rau.ua

Заступник генерального директора, директор з роздрібної торгівлі компанії ТОВ "Епіцентр К" в інтервʼю агентству Інтерфакс-Україна розповів, що перший подібний проект зʼявиться у Львові, на ділянці поруч з ТРЦ King Cross Leopolis.

Станом на серпень 2021 року торгова мережа компанії налічує 68 торгових центрів Епіцентр і 10 гіпермаркетів Нова Лінія, які щорічно відвідують майже 65 млн покупців.

Як повідомляє агентство Інтерфакс-Україна, подробиці концепцій майбутніх ТРЦ поки не розкриваються. За словами Володимира Гончарова, поки йде розробка кінцевої планограмам нового львівського ТРЦ, а тому некоректно називати його площу і інші подробиці, але цей обʼєкт буде «надзвичайно потужний».

Відомо лише, що роботи залучені архітектори, які мають досвід створення таких проектів. Активні роботи по розробці проектів формату ТРЦ йдуть в Дніпрі і Запоріжжі. Також працюють над концепціями ТРЦ в Одесі і Харкові.

За словами Гончарова, це повинен бути ТРЦ, який не схожий на інші вже наявні в Україні. Звичайно, там повинні бути бренди, які завоювали найбільшу прихильність українському ринку, і популярні в світі. Також необхідно залучити бренди, які ще не представлені на нашому ринку.

«Крім того, ми залучимо особливі магніти, які ще ніде не представлені, і зроблять наші проекти дійсно унікальними», — сказав Володимир Гончаров.

Паралельно Епіцентр в 2021 році відкрив і провів реновацію вже девʼяти торгових центрів: в Кропивницькому, Хмельницькому, Шепетівці, Миколаєві, Полтаві, Нікополі, Первомайську та двох — у Запоріжжі. Будується новий ТЦ в Ізмаїлі, у вересні планується відкриття реконструйованого і добудованого ТЦ в Дніпрі.

Також був підписаний договір на розміщення в ТРЦ Blockbuster Mall магазину площею 26 500 кв. м, його планують відкрити цієї осені. Ще в столиці зʼявиться ТЦ на Березняках.

Через соціальні мережі

або

Через соціальні мережі

або