All Retail
Опубліковано

Думка: молочні продукти ще подорожчають до кінця року

Теги:
молочна продукція
Фото:
earth.com

Зростання цін на сире молоко, схоже, вийшло у верхню точку консолідації, таку думку висловив аналітик Асоціації виробників молока Володимир Андрієць, йдеться у повідомленні АПМ.

У цих умовах середньозважена ціна трьох сортів додала 4 коп. і склала 10,74 грн/кг без ПДВ. При цьому сорт екстра у середньому подорожчав на 3 коп. — 10,95 грн/кг, вищий на 6 коп. — 10,82 грн/кг, перший на 2 коп. — 10,46 грн/кг без ПДВ.

«Незважаючи на дефіцит сировини, висхідний ціновий тренд зустрів потужний опір з боку низки протидіючих факторів, що визначають суттєвий тиск на ціну, а це низька рентабельність виробництва готової молочної продукції в цілому, зростання тарифів на енергоносії для промвиробництва, різке зниження купівельної спроможності населення, що призводить до падіння попиту на продукцію», — зазначив експерт.

За попередніми прогнозами, незважаючи на зростання цін на соціально значущі молочні продукти в мережах, яке з початку року вже перетнуло 7%, до кінця року спостерігатиметься їхнє подальше зростання. Це неодмінно ще більше знизить споживчі можливості та створить проблеми для виробників на етапах великотоварного збуту та поставить під питання подальше здійснення їхньої господарської діяльності.

Через соціальні мережі

або

Через соціальні мережі

або