All Retail
Опубліковано

Держпродспоживслужба подала перелік українських виробників олії на запит влади Китаю

Теги:
соняшникова олія
Фото:
24tv.ua

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів пільно із асоціацією "Укроліяпром" узагальнили інформацію про українських виробників рослинної олії, які експортують її до Китаю, та подали її на розгляд китайській стороні.

Про це йдеться в повідомленні Держпродспоживслужби.

Це пов’язано зі змінами, які відбулися у національному законодавстві КНР.

У жовтні цього року Держпродспоживслужба отримала інформацію від Генеральної митної адміністрації Китайської Народної Республіки (GACC) про необхідність реєстрації іноземних виробників харчових продуктів, зокрема рослинної олії. Це регламентується "Положенням про порядок реєстрації іноземних виробників імпортних харчових продуктів" (Декрет GACC №248).

За повідомленням GACC, процедура реєстрації та формування списку експортерів рослинної олії буде завершена до кінця 2021 року.

Раніше повідомлялося, що Держпродспоживслужба разом із МЗС активно працює над відкриттям ринку Китаю для українських експортерів багатьох видів продукції харчування, серед яких – продукція тваринництва (м’ясо птиці і яйця та яєчні продукти), продукція рослинництва (пшениця, ріпак, сорго, горох та квасоля), черешня, пшеничне борошно, шрот соєвий, яблука, лохина тощо. 

Через соціальні мережі

або

Через соціальні мережі

або