All Retail
Опубліковано

Експерт: Маржа виробництва молока в Україні продовжує зростати

Теги:
молоко
Фото:
earth.com

Позитивні тренди для виробників сирого молока продовжились у листопаді.

Про це йдеться у щомісячному інформаційно-аналітичному огляді операційної рентабельності виробництва молока в Україні, який опублікував співзасновник American Dairy Technology Іон Морару на своїй сторінці у Facebook.

"Незважаючи на стабілізацію динаміки закупівельних цін на сировину, у звітному місяці фіксуємо зниження внутрішніх цін на олійні, що стимулювало підвищення операційної маржі виробництва молока", — додав він.

Середній показник операційної маржі виробництва сирого молока в Україні в листопаді знаходився на рівні 21%, що на 3 процентні пункти вище жовтня і на 27 пунктів вище листопада 2020 р., констатує експерт.

"Середній показник операційної маржі виробництва сирого молока високопродуктивних господарств у листопаді піднявся до рівня 38%, що на 4 процентні пункти вище жовтня і на 27 пунктів вище листопада 2020 р.", — повідомив Морару, зазначивши, що показники операційної маржі продовжують перебувати на самих високих рівнях з початку карантинного періоду.

За його словами, позитивний економічний стан виробників підтверджують дані офіційної статистики — сільгосппідприємства продовжують утримувати досить стійку кількість корів (-0,2% до минулого року).

«Як ми й очікували, вдалий кормозаготівельний період дозволяє вже у четвертому кварталі збільшити пропозицію сировини на ринку (до попереднього року). Незважаючи на стабільні показники виробництва та реалізації молока за підсумками 10 місяців, розрахункові дані «Інфагро» за жовтень показують зростання виробництва у категорії більш ніж на 1% до жовтня 2020 р. та зростання реалізації молока сільгосппідприємствами більш ніж на 3% до жовтня 2020 р. ", — підсумував він.

Через соціальні мережі

або

Через соціальні мережі

або