5 лайфхаків для вивчення англійської мови
Володіння англійської мовою — не просто забаганка, а важлива навичка для сучасної активної людини.
Тим, хто любить подорожувати, розширювати коло спілкування і власні можливості, важливо знати мову, якою спілкуються в більшості країн світу. Крім стандартних уроків та курсів, існують більш органічні та цікаві способи підвищувати власні знання в повсякденному житті. Розберемо кілька лайфхаків.
Змінити ставлення
Будь-яка справа через примус дається важче. Тому доречно знайти спосіб вивчення мови, який дійсно зацікавить. Це може бути гра, додаток, розваги, живе спілкування. Головне — робити це регулярно. Заохочуйте себе маленькими нагородами за старання, і тоді процес стане приємним і органічним.
Підказки навкруги
Для розширення словарного запасу іноземної мови зручно оточити себе англійською в побуті. Розпочати можна з найпростішого:
- наклеїти стіки зі словами на предмети, меблі, дрібні речі;
- змінити налаштування телефону, встановити англійський інтерфейс;
- завантажити спеціальні додатки та ігри.
Можна встановити сервіси для вивчення слів, покращення граматики чи вимови. Багато з них автоматично контролюють регулярність виконання вправ. Щоб не перевантажувати смартфон, для таких цілей можна купити планшет в Києві, онлайн чи іншому місті України. Гаджет може стати справжнім мобільним помічником у вивченні англійської мови.
Кіноманія
Для любителів проводити час за переглядом фільмів теж є лайфхаки, як поєднати приємне з корисним. Дивіться улюблене кіно мовою оригіналу. Там справжня скарбниця органічних фраз та висловлювань. Навіть якщо спочатку не все зрозуміло, з часом така звичка дасть результати.
Більше англійських пісень та книжок
Не завадить додати кілька англомовних пісень у свій плейлист. Регулярне переслуховування допомагає краще сприймати на слух ти розрізняти слова. Ось так невимушено можна збагачувати свій лексикон та музичні вподобання. Те ж стосується книжок. Новачкам краще починати з дитячої літератури. Старайтеся читати вголос та розуміти текст без словника. Зовсім незнайомі слова краще виписати і вивчити.
Спілкуватися мовою, яку вчиш
Іноді людям заважає не рівень знань, а комплекси. Аби говорити англійською, треба практикуватися. Спочатку можна спробувати вести монологи вголос або записи в щоденник англійською. Потім знайти комфортного співбесідника, який зацікавлений в тому ж, що і ви. Розкажіть другу про свій день та переживання й вислухайте його. Такі бесіди допомагають прокачати вимову та краще сприймати на слух. Успіхи у вивченні іноземної мови залежать від налаштування, дисципліни та вдало підібраних методів. Краще не змушувати себе, а створити такі умови, щоб процес навчання став невід’ємною частиною життя.