
Огляд ланцюгових пилок бренду Макіта
Ланцюгові пилки використовують при догляді за садом та деревами біля багатоквартирних будинків, у парках та скверах. Вони необхідні при ремонтних та будівельних роботах, заготівлі дров. Щоб швидко впоратись з роботою, потрібно обрати відповідний інструмент за типом живлення, потужністю, довжиною шині та іншими характеристиками.
Загальний огляд пилок бренду Makita
В асортименті японського бренду «Макіта» великий вибір техніки для роботи на присадибній ділянці, в т.ч. ланцюгових пилок https://makita.market/ru/sadovaya-tehnika/cepnye-pily. Кожен інструмент проходить контроль, тому має високу якість збірки.
Корпус не пропускає пил та вологу, тому пристрій гарантовано буде працювати довго. Він витримує суттєві коливання температури, його можна експлуатувати в різних умовах. Технічне обслуговування не займає багато часу, адже заміна ланцюга відбувається без додаткових пристроїв, в техніці передбачене автоматичне змащування. Всі моделі мають захист кнопки від випадкового вмикання, плавно починають працювати.
Ручки пилок зручної форми, покриті гумовими накладками, тому інструмент надійно тримається в руках. Інерційне гальмо миттєво зупиняє роботу в аварійній ситуації, щоб не було травм.
Основні типи ланцюгових пил "Макіта«
Ланцюгові пили бувають бензинові та електричні. Перший вид найбільш потужний. Такий інструмент потрібен для роботи на будівельних майданчиках, в лісі та на інших відкритих ділянках, оскільки при роботі двигуна утворюються викиди. Бензинова техніка незамінна при розчищенні завалів, роботи в місцях, де немає електрики.
Електричні ланцюгові пили поділяють за типом живлення:
- Від мережі. Вони більш потужні (до 1,8-2 кВт), мають достатню довжину шини (до 35-40 см), тому ними можна виконати будь-яку роботу. Мережева техніка має помірну вагу та не надмірний рівень шуму, не створює ніяких викидів, підходить для роботи навіть у закритих цехах. Єдиний мінус — певною мірою обмежена мобільність, оскільки потрібно працювати недалеко від будинку.
- Від акумулятора. Мобільний інструмент дозволяє працювати там, де немає мережі, а кабель не буде заважати роботі. Техніка досить легка та компактна. Для моделей «Макіта» можна придбати запасний акумулятор, щоб мати дві заряджені батареї з собою, продовжити термін роботи без підзарядки. В лінійці бренду є і досить потужні мобільні моделі, які працюють одночасно від двох АКБ по 18 В.
Популярні моделі ланцюгових пилок "Макіта"
Серед акумуляторної техніки попитом у споживачів користуються моделі:
- Makita DUC101SF. В неї невелика вага 2 кг, довжина шини 10 см, тому інструмент підійде для швидкої санітарної та декоративної обрізки дерев, кущів. Техніка працює від надійного літій-іонного акумулятора з захистом від перегрівання, занадто сильного розряду.
- Makita DUC122Z. В неї більше можливостей завдяки довжині шини у 11,5 см, але й вага трохи більша — 2,6 кг. Ланцюг легко регулювати та змінювати, в моделі максимально продуманий захист оператора, а гумові накладки на ручках добре гасять вібрацію.
Якщо є можливість під’єднатися до мережі, то гарний вибір — Makita UC4051A. При потужності у 2 кВт та з довжиною шини в 40 см вона легко переріже стовбур дерева. В техніці передбачена подвійна ізоляція, а обмежувач крутного моменту не дозволяє вийти з ладу через перенавантаження. Ще один приклад зручної техніки — Makita UC3041A. В неї трохи менша потужність 1,8 кВт та шина на 30 см. Якщо треба працювати в густому чагарнику, то у бренду є міні варіант — Makita CXT UC100DWA з шиною у 10 см. Інструмент легкий, важить всього 1,5 кг. Така пилка буде працювати навіть на морозі у −20 градусів.