All Retail
Опубліковано

Ренесанс жорсткого дискаунтера: чим обернулися пригоди MERE в Україні?

Іноді ритейлери для успішного розвитку своєї мережі вдаються до різних прийомів. Ми, звичайно, не маємо на увазі щось заборонене, але, наприклад, запуск власного магазину на місці конкурента – звичний метод для продавця. А для нас уже давно звична справа писати про такі дії роздрібних операторів.

Не змінюючи своєї традиції, цього разу ми також взялися аналізувати ситуацію з колишніми майданчиками російської мережі MERE. Але в ході аналізу помітили закономірність — відхід MERE з України залишив ґрунт для експансії іншим представникам формату жорсткого дискаунтера. Чи родючим виявиться цей ґрунт — покаже час. Але до цього ми ще повернемось.

Як ми знаємо, мережа дискаунтерів MERE протягом останніх 2 років двічі намагалася підкорити вершини українського роздрібу, але двічі залишалася ні з чим.

Перший свій крок в Україну MERE зробив ще у серпні 2020 року, у миколаївському ТЦ «Амстор». Але в цій локації магазину не судилося довго опрацювати — він незабаром закрився, хоча в мережі говорили, що це тимчасово.

×

Через соціальні мережі

або

Через соціальні мережі

або