Навіщо потрібні щорічні check-up здоров'я?
Ми звикли звертатися до лікарів тоді, коли нас щось турбує. У результаті люди часто зіштовхуються із захворюваннями, які можна було запобігти або вилікувати, завдяки своєчасному виявленню. Регулярне обстеження могло б зберегти здоров’я, кошти і час.
Сучасна медицина пропонує пацієнтам щорічні комплексні обстеження за системою check-up.
Check-up — це комплексна програма медичного обстеження з використанням лабораторних, інструментальних та функціональних методів діагностики. Тобто у людини перевіряють стан внутрішніх органів, загальний стан здоров’я, визначають наявність запальних процесів, загострення хронічних хвороб тощо.
Чому регулярні обстеження є важливими?
- Раннє виявлення захворювань.
Регулярні обстеження дозволяють виявляти захворювання та стани на ранніх стадіях, коли лікування може бути більш ефективним та успішним. Раннє виявлення збільшує шанси на повне одужання та знижує ризики ускладнень.
- Контроль факторів ризику.
Медичний чек-ап надає можливість оцінити фактори ризику, такі як артеріальний тиск, рівень холестерину, індекс маси тіла (ІМТ) та інші. Раннє виявлення та контроль цих факторів допомагають запобігати розвитку серцево-судинних захворювань, діабету та інших хронічних станів.
- Моніторинг загального стану здоров’я.
Регулярні обстеження дозволяють лікарю відстежувати зміни у загальному стані здоров’я, що може допомогти у виявленні патологій та проблем, навіть якщо пацієнт не має симптомів.
- Профілактика.
Лікар може дати поради щодо профілактики, включаючи рекомендації щодо здорового способу життя, дієти, фізичної активності та інших заходів для зміцнення здоров’я.
- Моніторинг щеплень.
Лікар може стежити за необхідністю зробити повторні щеплення, які у дорослому віці мало хто оновлює.
- Емоційне благополуччя.
Регулярні медичні огляди надають можливість обговорити і емоційний стан із лікарем, що також важливо для загального здоров’я.
Check-up програми вимагають мінімум витрат часу, щоб людина, яка працює, могла швидко, без госпіталізації отримати всю основну інформацію про здоров’я. Якщо виникає необхідність, призначається дообстеження і лікування.
Як допомогти працівнику у разі виявлення важких критичних захворювань?
На жаль, трапляються випадки, коли під час планових обстежень можуть бути виявлені серйозні проблеми зі здоров’ям, що стає для людини повною несподіванкою. Для того, щоб підтримати працівника, не залишити його сам на сам зі своєю хворобою варто скористатись сервісом «Навігатор» (https://taslife.com.ua/insurance-services/navigator), який надає страхова компанія TAS Life своїм клієнтам в рамках корпоративного договору страхування життя співробітників.
Сервіс дозволяє отримати:
- експертну оцінку клінік та лікарів, які спеціалізуються на конкретному діагнозі;
- рекомендації клінік в Україні та закордоном;
- оціночну вартість лікування онкологічних, кардіологічних та неврологічних захворювань.
Заохочуйте працівників проходити щорічні обстеження. Це допоможе підтримувати їх загальний стан здоров’я, запобігати розвитку захворювань та створювати основу для довгострокового фізичного та емоційного благополуччя.
Якщо у вашого колективу ще немає корпоративного договору страхування життя в TAS Life, то скористатися сервісом «Навігатор» можна залишивши заявку на цій сторінці https://taslife.com.ua/lifemarket/forbusiness, вказавши в тілі коментаря «All Retail, Навігатор». Ми зв’яжемося із вами для уточнення деталей та надамо консультацію.