All Retail
Опубліковано

Zara відкрила свій флагманський магазин в Лондоні з новою глобальною концепцією

Теги:
Zara
AR ексклюзив
Фото:
RAU

Іспанська модний бренд Zara оголосив про відкриття свого першого магазина нової концепції у Великобританії. У торгово-розважальному центрі Bluewater в передмісті Лондона зʼявився торговий простір.

Загальна площа магазину, що відкрився після реконструкції, збільшилася майже вдвічі і досягла 37 000 кв. футів (3400 кв. м).

Магазин в новій роздрібній концепції Zara, яку бренд розвиває в найбільших містах світу, продовжує серію магазинів після відкриття в Барселоні і Дубаї. У магазині представлені повні колекції чоловічого, жіночого та дитячого одягу, взуття, аксесуарів, а також окремий куточок лінії Zara Home. У торговому залі також є особлива особиста торгова зона.

Це відображення нової концепції Zara, в якій фізичний магазин підключається до каналу онлайн-продажів. Магазин оснащений системою автоматичної комплектації замовлень. Покупки в окремих зонах, зроблені через інтернет-магазин, покупці можуть забирати за допомогою QR кодів. Також в магазині є каси самообслуговування і зони повернення товару.

Через соціальні мережі

або

Через соціальні мережі

або