All Retail
Опубліковано

Новий Сільпо відкриється на місці Вопака

Події по запуску супермаркету Сільпо варто очікувати лучанам вже цієї весни.

Новий супермаркет мережі «Сільпо» буде працювати за адресою: м.Луцьк, Київський майдан, 11 — в приміщенні, де раніше «Вопак» був сусідом з магазином EVA.

Так зараз виглядає приміщення, де в майбутньому буде розташований обʼєкт «Сільпо»

За даними компанії GT Partners Ukraine, станом на кінець грудня 2020 р під вивіскою «Сільпо» функціонувало 279 магазинів.

Відзначимо, що зараз в Луцьку працює чотири супермаркети мережі «Сільпо», два з яких ще «старої школи» і два — концептуальних сучасних. Цікаво, що прийдешній магазин на Київському майдані буде розташувався всього за два кілометри від іншого «Сільпо», що працює в торговому центрі «Імідж».

Якщо ж повернутися «Вопака», то згаданий супермаркет на Київському майдані функціонував в Луцьку з 2005 року, але, як відомо, у 2020-му році волинська компанія «ПАККО Холдинг», що розвиває цю мережу, припинила свою роботу. Колись один з найбільших рітейлерів Західної України пішов з цього поля діяльності з багатомільйонними боргами та судовими позовами з постачальниками й банком. Відомо, що частина обʼєктів з 56 магазинів «Вопак» і 14 гуртових магазинів «Пакко» (станом на березень 2019 року) перейшли в управління інших рітейлерів.

Як ми вже писали раніше, в самій Fozzy Group протягом трьох наступних років вирішили почекати з активною експансією «Сільпо». Рітейлер націлений зосередитися на приведенні своїх магазинів до єдиних стандартів. Але, можливо, і це не остаточні прогнози, адже зовсім недавно компанія «Сільпо-Фуд» повідомила про намір придбати частину активів мережі супермаркетів «Фуршет» — зокрема, в АМКУ таке рішення вже схвалили.

×

Через соціальні мережі

або

Через соціальні мережі

або