All Retail
Опубліковано

У березні відкрились ще два магазини SPAR

Теги:
SPAR
експансія
Фото:
All Retail

У березні відбулось відкриття ще двох магазинів SPAR у Житомирі та Сумах. Нові торговельні заклади працюють на умовах франчайзингу.

У Житомирі SPAR Express знаходиться за адресою вул. Старий Бульвар, 6. Його площа становить 75 м кВ. У Сумах SPAR розташований за адресою вул. Куликівська, 98/1, із площею 113 м кв.

У обох магазинах для обслуговування покупців працює дві каси, є відділ із уже популярним серед відвідувачів Food to Go зі смачними паніні та свіжозмеленою кавою.

Із січня 2017р. SPAR розвивається і в Україні як один з бізнес напрямків діяльності Інвестиційної Групи VolWest Group, що має багаторічний досвід успішної реалізації різноманітних проектів, зокрема і у галузі ритейлу в Україні

З початку 2021 року вже відкрито 4 нові магазини, 4 нових підприємці стали власниками успішного бізнесу та обрали для цього сферу рітейлу і міжнародний бренд SPAR, у якості надійного партнера.

В Україні мережа розвивається за системою франчайзингу та пропонує 4 торгових формати: SPAR Express (магазини біля дому торговою площею до 200 кв.м), SPAR (супермаркети 200-800 кв.м), EUROSPAR (супермаркети 800-3000 кв.м), INTERSPAR (гіпермаркети понад 3000 кв.м). Ключові цінності SPAR для покупців - це широкий асортимент якісних і свіжих товарів, європейські стандарти обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта, комфорт і затишок в кожному магазині.

×

Через соціальні мережі

або

Через соціальні мережі

або