All Retail
Опубліковано

Буряк в Україні за тиждень подешевшав на 13%

Теги:
овочі
Фото:
tsn.ua

Незважаючи на те, що пропозиція якісного столового буряка на ринку України дуже обмежена, ціни на дану продукцію почали знижуватися.

Про це повідомляють аналітики проекту "АПК-Інформ: овочі і фрукти".

Так, згідно з даними щоденного моніторингу проекту, столовий буряк в українських господарствах на сьогоднішній день пропонується по 4-6 грн/кг ($ 0,14-0,22/кг), що в середньому на 13% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня .

За словами самих виробників, причиною такої цінової ситуації є досить стриманий попит на столовий буряк, тоді як якість даних коренеплодів у сховищах стрімко погіршується. Відзначимо, що знизити відпускні ціни в даному сегменті фермери змушені навіть при тому, що запаси столового буряка в сховищах українських господарств стрімко скорочуються.

При цьому, незважаючи на негативний ціновий тренд на ринку столового буряка в Україні, на сьогоднішній день дані коренеплоди коштують в середньому на 33% дорожче, ніж в аналогічний минулорічний період. Таку цінову різницю ключові гравці ринку пояснюють скороченням посівних площ під столовим буряком в поточному сезоні.

Через соціальні мережі

або

Через соціальні мережі

або