All Retail
Опубліковано

Zakaz.ua запустив доставку товарів з «Таврія В» в Миколаєві

З 19 серпня користувачі сервісу доставки продуктів Zakaz.ua в Миколаєві мають можливість закупитися в ще одній мережі супермаркетів — «Таврії В». Жителі міста можуть вибирати все необхідне з широкого асортименту супермаркету: онлайн-вітрина налічує понад 19,5 тис. одиниць товарів.

Міжнародна компанія і лідер на ринку доставки продуктів харчування в Україні, заснована в 2010 році. Надає послуги замовлення та доставки продуктів харчування від найбільших роздрібних продуктових мереж України

Нагадаємо, що «Таврія В» є всеукраїнською мережею супермаркетів, працює з 1992 року і налічує на сьогодні 92 торгових обʼєкта. Більшість магазинів знаходяться в Одеській, Херсонській та Миколаївській областях. Сервіс доставки продуктів Zakaz.ua працює в Миколаєві на базі магазину, який знаходиться на вулиці Лазурна, 17.

Мінімальна вартість доставки складає 69 грн і здійснюється в усі райони міста. Також, є можливість самовивозу з магазину, яка дозволяє оплачувати тільки вартість роботи комплектувальника — 24 грн. Для нових клієнтів при замовленні на суму від 300 грн і вагою до 40 кг перші дві доставки або самовивезення безкоштовні.

«Ми допомагаємо своїм клієнтам позбутися побутових клопотів: не витрачати зайвий час в чергах в магазинах, на касах і пробках, не носити важкі сумки. Замовити продукти онлайн можна в будь-якій кількості незалежно від їх ваги і в будь-якому місці: з дому, на прогулянці з дитиною, з офісу тощо. Час доставки покупці вибирають самостійно в рамках зручних двогодинних слотів протягом дня з 10:00 до 22:00», — коментує Андрій Курський, CEO сервісу Zakaz.ua.

Замовити послугу можна на сайті tavriav.zakaz.ua, або в мобільному додатку. Покупці мають можливість придбати свіжі сезонні фрукти і овочі, кулінарію, продукти здорового харчування, заморожену продукцію, дитяче харчування, а також різноманітну побутову хімію, косметику, товари для домашніх тварин і багато іншого. Також, є розділ з акційними пропозиціями, який дозволяє економити клієнтам свої кошти.

Через соціальні мережі

або

Через соціальні мережі

або