All Retail
Опубліковано

VARUS залучає співробітників офісів до роботи в супермаркетах у період новорічного пікового навантаження

Напередодні новорічних свят співробітники офісів і керівники департаментів VARUS долучаються до роботи безпосередньо в супермаркетах мережі. Ініціатива «новорічне підсилення» діє в компанії вже кілька років і передбачає тимчасову роботу в торгових залах, складських та виробничих зонах.

Протягом кількох тижнів працівники офісів виконують функції менеджерів торговельної зали, промоутерів сервісу швидких покупок Scan&Go, консультантів кас самообслуговування, а також допомагають з онлайн-замовленнями та викладкою товарів. Формат покликаний підтримати персонал магазинів у період зростання купівельного потоку та пікового навантаження.

У VARUS зазначають, що новорічне підсилення — це не лише про додаткові руки в піковий період, а й про командну взаємодію та спільне проживання святкового сезону. Формат дозволяє співробітникам різних підрозділів працювати разом у сучасному ритмі магазинів і посилює відчуття єдності команди в період підвищеного навантаження.

«У такі моменти особливо помітно, що VARUS — це одна команда, в якій панує підтримка, єдність та щира турбота одне про одного. Для нас це також про відчуття свята, яке, попри війну, все одно знаходить свій шлях. І про можливість відчути себе частинкою чогось великого, теплого та дружнього — родини Варусівців», — ділиться Наталя Азюковська, виконавча директорка мережі VARUS (на фото).

У компанії наголошують, що така практика дозволяє співробітникам офісу краще розуміти операційні процеси та роботу сервісів у реальних умовах святкового сезону.

Через соціальні мережі

або

Через соціальні мережі

або