All Retail
Опубліковано

«Сільпо» стане доступнішим для гостей і співробітників з інвалідністю

Теги:
Сільпо

У «Сільпо» розпочато соціальний проєкт «Рівні можливості».

Проєкт спрямовано на покращення різних аспектів взаємодії з гостями та співробітниками з інвалідністю. З питань дослідження та покращення архітектурної доступності супермаркетів для маломобільних груп гостей «Сільпо» співпрацює з громадською ініціативою «Доступно.UA».

Першим кроком є аудит доступності 51 супермаркета по всій Україні протягом цього року. До кінця наступного року «Сільпо» планує зробити доступними всі свої супермаркети, а нові магазини вже зараз будуються з урахуванням усіх сучасних вимог безбар'єрності та будівельних норм інклюзивності.

Для кращого розуміння та засвоєння правил взаємодії з Гостями в залежності від специфіки інвалідності «Сільпо» зняли відеоінструкцію, яка стане в пригоді всім.

«Дуже приємно, що «Сільпо» звернулися до нас по консультації. Ми давали рекомендації як покращити не тільки торгові зали, а й приміщення для персоналу. Позитивно, що мережа, яка є здебільшого зручною, все одно працює над питанням покращення доступності для маломобільних груп населення. Зазвичай чомусь в Україні ті, хто вже відносно зручні, переймаються більше аніж ті, кому взагалі, як «до неба рачки» по доступності, це така якась цікава тенденція.

Комунікація з «Сільпо» дуже класна, адже вони усвідомлюють глибину питання та налаштовані на результат. Мені приємно працювати з тими, хто справді щось змінює, а не просто попросили рекомендацій, отримали їх і забули», — говорить засновник «Доступно.UA», посланець толерантності ПРООН, експерт з інклюзивності Дмитро Щебетюк.

Станом на липень у «Сільпо» працює близько тисячі співробітників з інвалідністю, 14% з них мають порушення слуху. Для покращення умов праці запроваджується використання мобільного додатку «Перекладач ЖМ», який допомагає в робочих комунікаціях завдяки онлайн-перекладачу жестової мови. Серед інших — 9% співробітників мають порушення опорно-рухового апарату, 7% — порушення зору. «Сільпо» створює комфортні умови праці та навчальні програми для всіх. На сайті мережі створено окремий розділ «Для людей з інвалідністю», де зібрано актуальні вакансії по всій Україні.

Через соціальні мережі

або

Через соціальні мережі

або