All Retail

350 кращих міст України для інвестицій в продовольчий рітейл, 2020 р. Концентрація сучасних FMCG магазинів в регіонах України

350 кращих міст України для інвестицій в продовольчий рітейл, 2020 р. Концентрація сучасних FMCG магазинів в регіонах України

Вартість
3000 грн.

Замовлення рахунку для
юридичних осіб та ПП

Онлайн-оплата
для фізичних осіб

Аналітичний звіт "350 кращих міст України для інвестицій в продовольчий рітейл, 2020 р. Концентрація сучасних FMCG магазинів в регіонах України" містить інформацію про поточний рівень концентрації сучасних продовольчих магазинів в масштабі всієї України, а також окремих областей і міст.

Під час проведення дослідження бралися за основу власні дані, напрацьовані в ході постійного моніторингу ситуації на ринку роздрібної торгівлі, а також дані Державного комітету статистики України. Зокрема, головними досліджуваними параметрами були:

- кількість сучасних FMCG магазинів в Україні з розбивкою по форматам, містах і регіонах (станом на кінець 2020 року);

- обсяг торгових площ сучасних FMCG магазинів в Україні з розбивкою по форматам, містах і регіонах (жовтень 2020 року);

- показники середньої місячної заробітної плати штатних працівників у 2020 році в окремих областях і в окремих населених пунктах України;

- кількість проживаючого населення в кожному окремому місті і області.

При проведенні дослідження було проаналізовано понад 350 міст і селищ міського типу країни з населенням від 10 тис. чоловік. При цьому, при визначенні рівня проникнення рітейлерів в міста України, бралися до уваги дані по найбільшим торговим операторам зі списку ТОП 175 (представники лінійного рітейлу не враховувалися).

У дослідженні був також використаний показник «Індекс привабливості». Індекс привабливості — це коефіцієнт, що характеризує відношення сумарної торговельної площі FMCG магазинів і рівня насиченості ними до кількості проживаючого населення та офіційної заробітної плати в регіоні (місті). Таким чином, чим вище індекс — тим більше привабливим є місто або регіон для розвитку в ньому сучасної торгівлі продовольчими товарами.

При визначенні найбільш перспективних міст України для розвитку в них сучасної роздрібної торгівлі продовольчими товарами, населені пункти були класифіковані на 9 груп відповідно до кількості проживаючого в них населення:

- міста-мільйонники;

- міста з населенням від 500 до 999 тис. жителів;

- міста з населенням від 300 до 500 тис. жителів;

- міста з населенням від 100 до 300 тис. жителів;

- міста з населенням від 50 до 100 тис. жителів;

- міста з населенням від 30 до 50 тис. жителів;

- міста з населенням від 20 до 30 тис. жителів;

- невеликі населені пункти (15-20 тис. жителів);

- найбільш дрібні населені пункти (10-15 тис. жителів).

Дата публікації:

Вартість
3000 грн.

Розділ 1. Вступ

Розділ 2. Методологія дослідження

Розділ 3. Загальна характеристика насиченості ринку роздрібної торгівлі продовольчими товарами України

Розділ 4. Насиченість ринку food-рітейлу в регіонах України

Розділ 5. Насиченість ринку food-рітейлу в містах України:

- міста-мільйонники

- міста з населенням 500 тис.—1 млн. жителів

- міста з населенням 300-500 тис. жителів

- міста з населенням 100-300 тис. жителів

- міста з населенням 50-100 тис. жителів

- міста з населенням 30-50 тис. жителів

- міста з населенням 20-30 тис. жителів

- міста з населенням 15-20 тис. жителів

- міста з населенням 10-15 тис. жителів

Розділ 6. Список міст України з населенням від 10 тис. чоловік: Статистика насиченості FMCG магазинами і індексу привабливості

Розділ 7. Насиченість ринку food-рітейлу України окремими торговими форматами

Розділ 8. Карта насиченості сучасними продовольчими магазинами в регіонах України

Розділ 9. Карта інвестиційної привабливості ринку продовольчого рітейла в регіонах України

Розділ 10. Загальні висновки дослідження

 • Формати магазинів FMCG, які відкривалися в Україні в 2020 р., од.
 • Динаміка насиченості ринку сучасної роздрібної торгівлі продтоварами України, 2008-2020 рр.
 • ТОП 6 найменш насичених областей України сучасними FMCG магазинами, кв.м./1000 жителів, жовтень 2020 р.
 • Рейтинг областей України за насиченістю сучасними FMCG площами
 • Порівняльна таблиця насиченості регіонів України сучасними FMCG площами, жовтень 2020 р.
 • Рейтинг регіонів України за привабливістю ринку роздрібної торгівлі продовольчими товарами, індекс привабливості, балів
 • Рейтинг міст України з населенням від 1 млн. чол. за насиченістю ринку роздрібної торгівлі мережевими FMCG магазинами, жовтень 2020 р., кв.м./1000 жителів
 • Рейтинг міст України з населенням від 1 млн. чол. за привабливістю ринку роздрібної торгівлі, індекс привабливості, жовтень 2020 р.
 • Динаміка насиченості міст України з населенням від 1 млн. чол. мережевими FMCG магазинами, 2013-2020 рр., кв.м./1000 жителів
 • Порівняльна таблиця концентрації продуктових ритейлерів в найбільших містах України
 • Рейтинг міст України з населенням 500 тис.—1 млн. чол. за привабливістю і насиченістю ринку роздрібної торгівлі, жовтень 2020 р.
 • Рейтинг міст України з населенням 300-500 тис. чол. за привабливістю і насиченістю ринку роздрібної торгівлі, жовтень 2020 р.
 • ТОП 15 міст України з населенням 100-300 тис. чол. за привабливістю ринку роздрібної торгівлі, індекс привабливості, жовтень 2020 р.
 • ТОП 15 найменш насичених міст України з населенням 100-300 тис. чол. на мережеві FMCG магазини, жовтень 2020 р., кв.м./1000 жителів
 • ТОП 15 міст України з населенням 50-100 тис. чол. за привабливістю ринку роздрібної торгівлі, індекс привабливості, жовтень 2020 р.
 • ТОП 15 найменш насичених міст України з населенням 50-100 тис. чол. на мережеві FMCG магазини, жовтень 2020 р., кв.м./1000 жителів
 • ТОП 15 міст України з населенням 30-50 тис. чол. за привабливістю ринку роздрібної торгівлі, індекс привабливості, жовтень 2020 р.
 • ТОП 15 найменш насичених міст України з населенням 30-50 тис. чол. на мережеві FMCG магазини, жовтень 2020 р., кв.м./1000 жителів
 • ТОП 15 міст України з населенням 20-30 тис. чол. за привабливістю ринку роздрібної торгівлі, індекс привабливості, жовтень 2020 р.
 • ТОП 15 найменш насичених міст України з населенням 20-30 тис. чол. на мережеві FMCG магазини, жовтень 2020 р., кв.м./1000 жителів
 • ТОП 15 міст України з населенням 15-20 тис. чол. за привабливістю ринку роздрібної торгівлі, індекс привабливості, жовтень 2020 р.
 • ТОП 15 міст України з населенням 10-15 тис. чол. за привабливістю ринку роздрібної торгівлі, індекс привабливості, жовтень 2020 р.
 • ТОП-10 міст України з населенням від 15 тис. жителів, де немає FMCG магазинів найбільших торгових мереж, за розміром середньої офіційної зарплати в 2020 р., грн
 • Список міст і селищ міського типу України з населенням від 10 тис. чоловік: Статистика насиченості FMCG магазинами і індексу привабливості
 • Насиченість України продовольчими магазинами сучасних форматів, грудень 2020 р.
 • Кількість магазинів сучасних FMCG форматів в Україні та Польщі, од./1000 жителів, грудень 2020 р.

All Retail пропонує цінні ринкові знання, необхідні для прийняття рішень в сфері торгівлі. Ми надаємо інформаційні та консультаційні послуги для представників торгових мереж, виробників FMCG товарів та інших гравців роздрібного сектору — від аналізу всього ритейл-ринку до аналізу конкуренції, окремих сегментів або операторів.

All Retail — це комунікаційна B2B-компанія. Ми надаємо практичну і актуальну інформацію про ринок ритейлу і комерційної нерухомості через наші діловий електронний журнал, спеціалізований портал, аналітичні звіти та галузеві конференції.


Всі аналітичні звіти і випуски електронного журналу All Retail, представлені на сайті www.allretail.ua, надаються їх Замовникам в електронному вигляді. Електронна версія звіту надсилається на вказаний Замовником e-mail за його запитом.

All Retail надає послуги як юридичним, так і фізичним особам.


Що необхідно для оформлення замовлення?

 1. Оформлення замовлення для фізичних осіб:
  • після вибору товару натисніть кнопку «Купити»;
  • перед Вами з’явиться вікно входу (якщо Ви раніше реєструвалися на сайті) або реєстрації (для проходження реєстрації на сайті);
  • після входу у свій аккаунт Ви побачите вікно оплати з назвою обраного вами товару, його вартістю і можливими варіантами здійснення платежу. Введіть у відповідні рядки реквізити Вашої платіжної картки та натисніть кнопку «Оплатити».
 2. Оформлення замовлення для юридичних осіб:
  • після вибору товару натисніть кнопку «Купити»;
  • перед Вами з’явиться вікно для введення даних підприємства для формування рахунку-фактури і можливого оперативного зв’язку.

Оплата і ціни

 • Ціни, зазначені на сайті, є остаточними і не потребують доплат. Всі податки включені у вартість товару.

Способи оплати

 1. Безготівковий розрахунок для компаній-юридичних осіб:
  • Оплата замовлень клієнтами-юридичними особами можлива за безготівковим розрахунком. Після оформлення замовлення буде сформований рахунок на оплату, який ми відправимо на імейл Замовника. Всі необхідні для бухгалтерії документи згодом будуть відправлені поштовою службою.
 2. Банківська карта:
  • Оплата замовлення банківською картою проводиться через мережу Інтернет безпосередньо після оформлення замовлення.

Подальше поширення, перепродаж, копіювання та публікація досліджень або електронних журналів, придбаних на сайті www.allretail.ua, заборонені. Придбані продукти/послуги не можуть поширюватися Покупцем у відкритій мережі Інтернет, транслюватися і передаватися третім особам в будь-якому вигляді і будь-якими засобами, включаючи електронні, механічні, фотокопіювальні, записуючі або ін.

;

Через соціальні мережі

або

Через соціальні мережі

або